توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1171617

سرفه کودکتان را با این روش‌های خانگی درمان کنید

والدین می‌توانند با راهکارهای ساده خانگی سرفه‌های شبانه کودکان را تسکین دهند.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز،

به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، بسیاری از والدین شاهد سرفه های مکرر کودکان خود در هنگام خواب شبانه هستند از آنجایی که عمل سرفه یک واکنش غیر ارادی در بدرن است و تمام انسان ها با استفاده از سرفه به خارج کردن گرد و غبار بدن خود اقدام می کنند. با این وجود سرفه تحت تاثیر عواملی مانند عفونت های تنفسی، سرماخوردگی، آلرژی، آسم و بیماری های دستگاه گوارش به وجود می آید. سرفه کودکان به مدت طولانی ممکن است نشان دهنده یک وضعیت جدی باشد و با تاثیر منفی خود در زندگی فرزندانمان آرامش خاطر را از وجودشان بگیرد، اما با روش هوای خانگی زیر می توانید تاثیر زیادی در بهبود سرفه شبانه کودکان داشته باشید.
دوری از محیط های خشک
با قرار دادن دستگاه های بخور و رطوبت ساز در اتاق کودکان ریه های آنان را از نفوذ هر گونه آلودگی و ویروس های گوناگون به درون بدنشان حفظ کنید.
سرفه کودکتان را با این روش های خانگی درمان کنید
خوابیدن در وضعیت نیمه نشسته
با بالابردن قسمت بالایی تخت یا قرار دادن بالش در پشت کودک به وضعیت بدن او خود شیب داده و با انجام این کار از افقی دراز کشیدن آنان جلوگیری کنید.
سرفه کودکتان را با این روش های خانگی درمان کنید
پیاز
با قرار دادن تکه هایی از پیاز خورد شده در اتاق کودک به علت دارا بودن مواد غنی مانند آنتی هیستامین طبیعی می تواند یک روش بسیار مهم در از بین بردن حساسیت و عفونت های تنفسی کودکان موثر باشد.
سرفه کودکتان را با این روش های خانگی درمان کنید
طبق گفته پزشکان اگر سرفه بیش از ۴ هفته به طول بیانجامد باید به پزشک مراجعه شود.
انتهای پیام/

روش های خانگی برای تسکین سرفه کودکان

تماشاخانه تصویر

{gallery}1171617{/gallery}

افزودن نظر