کسانی که از استعفاء دولت دم می‌زنند در دایره دلسوزان انقلاب نیستند

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: بیش از هر زمان دیگر نیازمند تبیین ناکارآمدی های دولت هستیم؛ اما کسانی که از استعفاء دولت دم می زنند در دایره دلسوزان انقلاب نیستند.

دانیال یادگاری دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، گفت: صحبت از استعفاء دولت نشان از عدم تحلیل است و قطعا خلع سیاسی در کشور نه به نفع مردم است و نه به نفع دلسوزان انقلاب.

وی با تاکید بر اینکه کسانی که از استعفاء دولت دم می زنند در دایره دلسوزان انقلاب نیستند، اظهار کرد: اکنون بیشتر از هر وقت دیگر نیاز به تبیین ناکارآمدی دولت و سیاست های اعمالی دولت در گذشته هستیم.
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی با بیان اینکه جناب آقای روحانی باید پاسخگو مدیریت خود باشد، تصریح کرد: نمایندگان مجلس اجازه ندهند که مسببان تصمیمات اشتباه گذشته همچنان به منافع ملی ضربه بزنند.

وی با تاکید بر اینکه جناب آقای زنگنه باید پاسخ بدهد که علت تصمیم گذشته در خصوص حذف سهمیه بندی بنزین چه بوده است؟ افزود: دادستان کشور برای احقاق حقوق عامه به تصمیم های اشتباه مسئولین در دوران مسئولیت و اختیاراتشان ورود کند تا شاهد تصمیم های اشتباه سیاسی در مدیریت اقتصادی کشور نباشیم.

یادگاری اضافه کرد: مشکلات اقتصادی با تکیه با توان داخلی و اقتصاد درون زا حل می شود، با این وجود تلاش جریان دانشجویی بر این خواهد بود که ظرفیت های اقتصاد درون زا را به نمایش بگذارد، بدون شک ما خود را مدافع تولید و رونق آن در کشور می دانیم.

وی بیان کرد: رسانه ملی باید نگرانی های معیشتی و مطالبات به حق مردم را همواره به رسمیت بشناسد؛ اما متاسفانه مثل گذشته توانایی تمایز بین اعتراض کنندگان و اختشاش کنندگان را نداشت و به رادیکال شدن اعتراض ها کمک کرده است.

وی افزود: در نحوه برخورد با اعتراض ها به حق مردم نقایص بسیار زیادی وجود دارد که نیاز به اصلاح و بستر سازی جهت مطالبه به حق مردمی است، با این وجود سعی مان بر این خواهد بود بستر اعتراض مردمی را در چارچوب قوانین کشور فراهم کنیم.

افزودن نظر