آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور ۹۸ امروز یکم آذرماه برگزار می‌شود

آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور در سال ۱۳۹۸ صبح امروز یکم آذرماه در ۱۲ شهرستان برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مطابق اطلاعیه های منتشر شده در سایت سازمان سنجش آموزش، آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور در سال ۱۳۹۸ صبح امروز جمعه یکم آذرماه در ۱۲ شهرستان کشور برگزار خواهد شد.
فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ آغاز و در های ورود به جلسه امتحان نیم ­ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می بایست قبل از بسته شدن در های ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.
شهرستان محل برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات در سال ۱۳۹۸
آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور ۹۸ امروز یکم آذرماه برگزار می شود

تذکر های مهم:
۱- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.
۲- در ورودی ِحوزه ­های امتحانی رأس ساعت ۸:۰۰ بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن در های ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.
۳- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.
۴- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارک امتحانی ماهیتاً از مصادیق تخلّف و تقلّب محسوب می گردد و با داوطلبان متخلف برابر با قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون های سراسری رسیدگی و برخورد خواهد شد.
۵-داوطلبان لازم است درصورت بوجود آمدن هرگونه مشکل در فرآیند برگزاری آزمون برای آنها، نسبت به ارسال درخواست حداکثر تا هفتم آذرماه ۹۸ از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی مندرج در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اقدام کنند. بدیهی است درخواست های واصله بعد از تاریخ فوق قابل بررسی و پیگیری نخواهد بود.

افزودن نظر