توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1171079
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت خبر داد؛

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت/ ۴ هزار پرستار تا پایان سال جذب می‌شوند

تقوی نژاد از زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت وزارت بهداشت خبر داد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز،

به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، سید کامل تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت در حاشیه برپایی آزمون استخدام کشوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد : آزمون استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور بیش از ۱۰۸ هزار داوطلب از سراسر كشور برگزار شد.

وزارت بهداشت به منظور تامین نیروی انسانی بیمارستان های جدید و مراکز در حال توسعه، ​از سازمان امور استخدامی کشور درخواست ۴۰ هزار نیروی جدید کرده بود که با به استخدام ۱۰ هزار نفر موافقت شد.


بیشتر بخوانید: مذاکرات وزارت علوم برای وصل شدن اینترنت


وی با بیان اینکه آزمون استخدامی امروز آزمون در سراسر کشور برگزار شد، گفت: پذیرفته شدگان آزمون در نقاط مختلف مشغول به کار می شوند که ۲۶ درصد از پذیرفته شدگان در مناطق محروم مشغول به کار خواهند شد، همچنین حدود ۵ هزار و ۴۰۰ نفر از شرکت کنندگان ایثارگر هستند که طبق قانون جدید آن ها هم باید در آزمون شرکت می کردند و از مجموع ۱۰ هزار نفری که قرار است به کار گرفته شوند ۲۵ درصد از ایثارگران خواهند بود.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت با بیان اینکه از ۱۰ هزار نفر حدود ۴ هزار نفر پرستار و مابقی در سایر رشته ها استخدام می شوند و در مجموع برای بیش از ۵۰ رشته نیرو جذب می شود، افزود: نتیجه آزمون دی ماه اعلام می شود و امیدواریم پذیرفته شدگان تا پایان امسال مشغول به کار شوند، همچنین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجوز جذب دو هزار نفر عضو هیات علمی را اخذ کرده است که فرآیند استخدام آن ها طی می شود.

انتهای پیام/

آ زمون استخدامی وزارت بهداشت

تماشاخانه تصویر

{gallery}1171079{/gallery}

افزودن نظر