رهبر معظم انقلاب با حمایتی حکیمانه، دست ملت و مسئولان را در بزنگاه تاریخی گرفتند

روسای واحد‌ها و مراکز دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور با صدور بیانیه‌ای تأکید کردند: رهبر معظم انقلاب با حمایتی حکیمانه، دست ملت و مسئولان را در بزنگاه تاریخی گرفتند

رهبر معظم انقلاب با حمایتی حکیمانه، دست ملت و مسئولان را در بزنگاه تاریخی گرفتند
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، روسای واحد ها و مراکز دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور با صدور بیانیه ای، حمایت خود را از ورود خردمندانه رهبر معظم انقلاب در حمایت از مردم اعلام کردند.
در متن این بیانیه آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
از آنجا که نقش امامت امت، هدایت مدیران و آحاد مردم است و مدیران ارشد، لایه بین مردم و رهبری در اداره کشور هستند و باید در اعتمادآفرینی و اتکای به مردم بکوشند، ورود حکیمانه و خردمندانه رهبر فرزانه انقلاب در حمایت از یک تصمیم مدیریتی در سطح عالی ترین مقامات کشور، سرشار از منطق و حکمت بود. هرچند شاید تمام زوایای این خردورزی بر همگان آشکار نشود، اما باید درمقابل ولایت فقیه مدبر و عالم سر تعظیم فرود آورد و به وجود حکیمی که سخنش فصل الخطاب است، بر خود بالید.
مروری بر واژگان حمایت امام خامنه ای از تصمیم قانونی سران قوا، نهایت حکمت و عدالت را روشن می کند. جمع همزمان چند جهت انعکاس صدای ساختار و حاکمیت، حمایت از تصمیم گیران قانونی کشور، بازگویی درد و صدای طبقات متوسط و پایین دست مردم، محکوم کردن اغتشاشات اشرار و اراذل ضدانقلاب و منافقین آدمکش و افشای پروژه دشمن بیرونی، کاری بس دشوار است که رهبر روز های سخت، در نهایت ظرافت و دقت به ایفای آن پرداخت.
ورود شجاعانه و جوانمردانه امام خامنه ای (مدظله العالی) دست همگان اعم از توده مردم، نمایندگان مردم در مجلس و دولت، نخبگان و صاحبنظران، علما و مسئولان را گرفت و همگان را از به خطا رفتن در یک بزنگاه بزرگ تاریخی نجات داد.

روسای واحد ها و مراکز دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور

افزودن نظر