توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1146307
بدو در گفت و گو باباشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

افتتاح بزرگترین کلینیک تخصصی اطفال در آینده‌ای نزدیک

افتتاح بزرگترین کلینیک تخصصی اطفال در آینده‌ای نزدیک
رئیس مرکز طبی کودکان گفت: بزرگترین کلینیک تخصصی اطفال مرکز طبی کودکان در آینده ای نزدیک راه اندازی می شود.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، راه اندازی بزرگترین کلینیک تخصصی اطفال در آینده ای نزدیک/ ساخت کلینیک تخصصی بیش از ۱۵ میلیارد تومان هزینه در برداشته استرضا شروین بدو رئیس مرکز طبی کودکان در گفتگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: مرکز طبی کودکان در حدود ۵۵ تخت در بخش اورژانس فعال است و ضریب اشغال تخت ما به دلیل مراجعه بیماران از شهرستان ها به مرکز طبی کودکان بین ۹۰ تا ۹۵ درصد است.

او ادامه داد: مرکز طبی کودکان بیش از نیم قرن در حال فعالیت است به همین دلیل با حداکثر ظرفیت خودشان به مراجعه کنندگان و بیماران خدمات بهداشتی و درمانی در سطح مناسبی ارائه می دهد و ما برنامه های گسترشی در زمینه فعالیت طبی کودکان داریم که این کار در دو بخش سرپایی و بستری انجام می شود.

رئیس مرکز طبی کودکان تأکید کرد: ساختمانی در ضلع جنوبی مرکز طبی کودکان با بیش از ۹۰ درصد در حال احداث است و با کمک وزارت بهداشت، خیرین و دانشگاه علوم پزشکی تهران در آینده ای نزدیک، کلینیک جدید بهره برداری می شود و فقط تجهیز وسایل و ملزومات مصرفی آن انجام نشده است.

ساخت بزرگترین کلینیک تخصصی کودکان با بیش از ۱۵ میلیارد تومان

بدو بیان کرد: برای ساخت بزرگترین کلینیک تخصصی و فوق تخصصی سرپایی کودکان بیش از ۱۵ میلیارد تومان هزینه شده است و برای تجهیز آن هزینه های بیشتری باید در نظر گرفته شود.


بیشتر بخوانید: ترکیه تنها کشور رقیب ایران در سلول درمانی


او اضافه کرد: برای انشعاب آب و برق با وزارت نیرو مکاتباتی انجام گرفته است و این وزارتخانه کمال همکاری را با ما دارد.

انتهای پیام/

آخرین جزئیات از راه اندازی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی کودکان

تماشاخانه تصویر

{gallery}1146307{/gallery}

افزودن نظر