توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1145930

پیام قدردانی دبیرکل اتحادیه از وزیر آموزش و پرورش

پیام قدردانی دبیرکل اتحادیه از وزیر آموزش و پرورش
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان در پیامی از همکاری‌های وزیرآموزش و پرورش از حضور دانش آموزان در اربعین قدرانی کرد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، پیام قدردانی دبیرکل اتحادیه از وزیر آموزش و پرورش،حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در پیامی به نمایندگی از کلیه دانش آموزان عضو انجمن های اسلامی از همکاری های وزیر آموزش و پرورش در برگزاری و حضور باشکوه دانش آموزان در اربعین حسینی قدرانی کرد.

متن پیام دبیرکل اتحادیه به شرح زیر می باشد:

جناب آقای دکتر حاجی میرزایی
مقام محترم عالی وزارت آموزش و پرورش
سلام علیکم
پیاده روی اربعین، حماسه است؛ حماسه عاشقی در سکوت، حماسه صبر واستقامت، حماسه ایثار و محبت، حماسه تحمل دشواری ها برای رسیدن به محبوب خدا و حماسه ایمان به پیامبر و اهل بیت (علیهم السلام) است.

بدون تردید اربعین جزء عناصر زمینه ساز ظهور در عصر ما محسوب می شود و نقش سازمان بخشی، تسهیل گر و الهام بخش در این زمینه دارد وهمواره کسانی که در این اتفاق عظیم سهم مشارکتی داشته اند مورد عنایت ولطف ویزه حضرت حق و خاندان پارک رسول اکرم (ص) قرار گرفته اند.

بی شک تصمیم به جا، سازنده و قابل تقدیر وزارت آموزش و پرورش در موجه نمودن غیبت ایام زیارت اربعین نشان از باورقلبی و ایمانی دستگاه تعلیم وتربیت دارد و بوی خوش ومبارک حرکت در مسیر تعالی سند تحول بنیادین را می دهد.

این درایت و هوشمندی موجبات افزایش دایره زائرین نوجوان اربعینی را فراهم نموده است که بی شک یکی از بهره برداران همین اقدام خوب، نظام تعلیم وتربیت در مدرسه است.

اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزان نیز همچون سال های گذشته باقوت در مسیر بهشت فعالیت های فرهنگی، تربیتی خود را دنبال کرده، جمعی که رفتند موکب های خدمتگذاری سیار درطریق الحسین (ع) را به دوش کشیدند و ازتوفیق خدمت به دیگر زائرین بهره مند شدند و آنانی که مانند دلشان را نذرقدم های زینب (س) کرده و بسته های هدیه برای نوجوانان عراقی آماده کرده و خود را سهیم در جریان عظیم الهی اربعین کردند.

بدینوسیله ضمن تائید وتحسین این اقدام وتصمیم سنجیده به نمایندگی از کلیه دانش آموزان عضو انجمن های اسلامی از جنابعالی و همه ی دست اندرکارانی که در این امر خیر دست داشته اند تشکر و قدردانی کرده و از خداوند متعال توفیقات روزافزون همه ی عزیزان وزحمتشکان فرهنگی را مسئلت می نمایم.

همواره دعای گوی مسئولان دلسوز انقلاب اسلامی هستیم.


پاسخ به سوالات دانش آموزی را اینجا بخوانید

انتهای پیام/

قدردانی دبیرکل اتحادیه دانش آموزی از وزیر آموزش و پرورش

تماشاخانه تصویر

{gallery}1145930{/gallery}

افزودن نظر