توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1145866

پیمانکار تغذیه دانشگاه علم و صنعت تغییر می‌کند/ وعده دانشگاه برای جبران تمام هزینه‌ها

پیمانکار تغذیه دانشگاه علم و صنعت تغییر می‌کند/ وعده دانشگاه برای جبران تمام هزینه‌ها
معاونت دانشجویی دانشگاه علم و صنعت با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که تغییر پیمانکار تغذیه این دانشگاه در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز،

پیمانکار تغذیه دانشگاه علم و صنعت تغییر می کند/ وعده دانشگاه برای جبران تمام هزینه هابه گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان،دانشگاه علم و صنعت در ارتباط با مشکلات تغذیه ای اخیر اطلاعیه ای صادر کرد. در این اطلاعیه آمده است؛ نظر به اهمیت سلامت دانشجویان و در ادامه عزم راسخ برای ارایه خدمات بهینه، دانشگاه اقدامات متعددی را انجام و تمهیدات لازم را تا حصول نتیجه مطمئن ادامه خواهد داد. امید است با همفکری و همدلی و همراهی همه اقشار دانشگاهی به ویژه دانشجویان عزیز دانشگاه، از بروز اتفاقات مشابه جلوگیری به عمل آید.

لازم به ذکر است از آنجا که حوزه معاونت دانشجویی، متولی ارائه خدمات به دانشجویان عزیز دانشگاه بوده و در جهت تامین رفاه حال آنان فعالیت می کند، حسب وظایف خود در رابطه با موضوع پیش آمده، اقدامات و تصمیماتی را اتخاذ کرد.

در ابتدا کارگروهی با حضور نمایندگان دانشجویی و همکاران معاونت دانشجویی، جهت بررسی همه جانبه موضوع پیش آمده تشکیل شد و از دانشکده علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی (با توجه به مسئولیت تخصصی آن در بررسی سلامت مواد غذایی)، در تاریخ ۲۴ مهر ۹۸ برای بررسی جامع و نمونه برداری دقیق، در خصوص تهیه مواد، نگهداری، طبخ و فرآیند توزیع غذای دانشگاه تیمی به دانشگاه دعوت شد. همچنین تمامی هزینه های درمانی دانشجویان مبتلا جبران می شود.


بیشتر بخوانید: ۱۵۰ دانشجو در علم و صنعت مسموم شدند/ حضور نماینده های وزارت بهداشت در دانشگاه علم و صنعت


در پایان تاکید می شود تلاش تمامی همکاران معاونت دانشجویی، ارایه خدمات هر چه مطلوبتر به دانشجویان است و دانشگاه مصمم است برای پیشگیری از پیشامد های مشابه، هرگونه اقدام لازم را به انجام رساند؛ لذا در پی مسائل اخیر و با توجه به اهمیت حفظ سلامت دانشجویان، دانشگاه تغییر پیمانکار تغذیه را در دستور کار خود قرار داده است. امید که با مسئولیت پذیری، همکاری و وفاق، شاهد تکرار اینگونه نواقص نباشیم.

انتهای پیام/

تغییر پیمانکار تغذیه دانشگاه علم و صنعت

تماشاخانه تصویر

{gallery}1145866{/gallery}

افزودن نظر