توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1145797
کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد؛

انتقال ۵۵۴ زائر مصدوم و بیمار به مرز‌های ایران/ ۱۸۸ نفر با آمبولانس هوایی منتقل شدند

انتقال ۵۵۴ زائر مصدوم و بیمار به مرز‌های ایران/ ۱۸۸ نفر با آمبولانس هوایی منتقل شدند
رئیس کمیته بهداشت و درمان اربعین گفت: ١٨٨ نفر از بیماران براى ادامه روند درمان با آمبولانس هوایى به تهران و شیراز منتقل شدند.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، انتقال ۵۵۴ زائر مصدوم و بیمار به مرز های ایران/ انتقال ۱۸۸ نفر زائر اربعین با آمبولانس هواییپیرحسین کولیوند، رئیس کمیته بهداشت و درمان اربعین در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به آمار زائران مصدوم و بیمار اعزامی از کشور عراق به پایانه های مرزی ایران تا صبح روز ٢٨ مهر ۹۷ اظهار کرد: در مجموع ۵۵۴ زائر اربعین حسینی از کشور عراق به پایانه های مرزی خسروی، مهران، شلمچه و چذابه اعزام شده اند که از این تعداد ٣٨٢ نفر به مرز مهران، ١٣۶ نفر به مرز شلمچه، ٢١ نفر به مرز چذابه و ١۵ نفر به مرز خسروی انتقال پیدا کردند.

مرز مهران؛ بیشتر آمار زائران اربعین مصدوم و بیمار اعزامی

رئیس کمیته بهداشت و درمان اربعین ادامه داد: تاکنون از ٣٨٢ زائر مصدوم یا بیمار پذیرش شده در مرز مهران ٢٧٠ نفر به مرکز درمانی مبدا زائر منتقل شدند و پس از اقدامات درمانی ۶٠ درمان و ترخیص و ۵٢ نفر بستری شده اند.

کولیوند ادامه داد: در مرز شلمچه ۱۳۶ زائر مصدوم یا بیمار پذیرش شده است که از این تعداد ۱۳ نفر بستری، ۳۵ نفر به مرکز درمانی شهر مبدا زائر منتقل و ۸۸ نفر درمان و ترخیص شده اند.


بیشتر بخوانید: ۱۰ مصدوم و فوتی در تصادف ون حامل زائران با تریلی/ امداد رسانی رئیس کمیته بهداشت و درمان اربعین به زائران مصدوم


رئیس کمیته بهداشت و درمان اربعین اظهار کرد: در مرز چذابه ٢١ زائر مصدوم یا بیمار پذیرش شده است که از این تعداد ١٢ نفر بستری و ٩ نفر درمان و ترخیص شده اند همچنین تاکنون از ۱۵ زائر مصدوم یا بیمار پذیرش شده در مرز خسروی ۱۰ نفر درمان و ترخیص و ۵ نفر بستری شده اند.

اعزام ١٨٨ زائر مصدوم با آمبولانس هوایى تا به امروز

کولیوند اظهار کرد: افزون بر این ها ١٨٨ نفر از مصدومان و بیماران پس از اقدامات درمانى مناسب براى ادامه روند درمان با آمبولانس هوایى به تهران و شیراز منتقل شدند که از این تعداد ١۵۶ نفر از ایلام به تهران و ٣٢ نفر از آبادان به شیراز انتقال پیدا کردند.

انتهای پیام/

انتقال ۱۸۸ نفر از بیماران با آمبولانس هوایی

تماشاخانه تصویر

{gallery}1145797{/gallery}

افزودن نظر