اقدامات متعدد دانشگاه برای رفع نقص‌های خدمات تغذیه‌ای / تغییر پیمانکار در دستور کار

اقدامات متعدد دانشگاه برای رفع نقص‌های خدمات تغذیه‌ای / تغییر پیمانکار در دستور کار
معاونت دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران در ارتباط با مشکلات تغذیه‌ای اخیر اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از دانشگاه علم وصنعت، معاونت دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران در ارتباط با مشکلات تغذیه ای اخیر اطلاعیه ای صادر کرد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
بسمه تعالی
دانشجویان عزیز
با سلام و تسلیت اربعین حسینی و ابراز تاسف و اعتذار از رخداد هفته پیش در رابطه با نقصان خدمات تغذیه ای دانشجویان؛ به اطلاع می رساند نظر به اهمیت سلامت دانشجویان و در ادامه عزم راسخ برای ارایه خدمات بهینه، دانشگاه اقدامات متعددی را انجام و تمهیدات لازم را تا حصول نتیجه مطمئن ادامه خواهد داد. امید است با همفکری و همدلی و همراهی همه اقشار دانشگاهی به ویژه دانشجویان عزیز دانشگاه، از بروز اتفاقات مشابه جلوگیری به عمل آید.

لازم به ذکر است از آنجا که حوزه معاونت دانشجویی، متولی ارایه خدمات به دانشجویان عزیز دانشگاه بوده و در جهت تامین رفاه حال آنان فعالیت می نماید، حسب وظایف خود در رابطه با موضوع پیش آمده، اقدامات و تصمیماتی به شرح زیر انجام و اتخاذ نموده است:

۱-تشکیل کارگروهی با حضور نمایندگان دانشجویی و همکاران معاونت دانشجویی، جهت بررسی همه جانبه موضوع پیش آمده
۲-دعوت از تیم دانشکده علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی (با توجه به مسئولیت تخصصی آن در بررسی سلامت مواد غذایی)، در تاریخ ۲۴ مهر ۹۸ برای بررسی جامع و نمونه برداری دقیق، در خصوص تهیه مواد، نگهداری، طبخ و فرآیند توزیع غذای دانشگاه
۳-جبران کلیه هزینه های درمانی دانشجویان مبتلا
در پایان تاکید می شود، تلاش تمامی همکاران معاونت دانشجویی، ارایه خدمات هر چه مطلوب تر به دانشجویان است و دانشگاه مصمم است برای پیشگیری از پیشامد های مشابه، هرگونه اقدام لازم را به انجام رساند؛ لذا در پی مسایل اخیر و با توجه به اهمیت حفظ سلامت دانشجویان، دانشگاه تغییر پیمانکار تغذیه را در دستور کار خود قرار داده است. امید که با مسئولیت پذیری، همکاری و وفاق، شاهد تکرار اینگونه نواقص نباشیم.

افزودن نظر