توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1145471
بهزاد در گفت و گو با خبرنگار باباشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

دستگاهی که اتوماتیک دمای منزل و محیط را تنظیم نگه می دارد

دستگاهی که اتوماتیک دمای منزل و محیط را تنظیم نگه می دارد
ایده پرداز دانشگاه صنعتی امیرکبیر از ایرانی سازی دستگاه هوشمندسازی منازل خبرداد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، دستگاهی که اتوماتیک دمای منزل و محیط را تنظیم نگه می داردکیان بهزاد ایده پرداز دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان،اظهار کرد:دستگاه ساخته شده نوعی پلت فرم برای منازل هوشمند است.

او افزود:کار این دستگاه به این صورت است که از طریق اینترنت روی سروری بنام میکروپروسسُری اعلان را دریافت می کند و همچنین وسایل مختلف منزل هم از طریق این پروتکل مخابراتی اطلاعات را دریافت می کنند.

بهزادگفت:خاموش یا روشن کردن لامپ، گاز، سیستم گرمایشی سرمایشی، کم یا زیاد کردن میزان هریک ویا تنظیم دمای اتاق در حوزه های ذکر شده کاربر می تواند از این دستگاه استفاده کند.

او تاکید کرد:این دستگاه در حوزه IOT ودر جهت هوشمند سازی شهر تهران ساخته شده است و از این دستگاه در پاساژها، مجتمع ها، منازل آپارتمانی می توان استفاده کرد.


بیشتر بخوانید: آغاز همکاری با اتاق بازرگانی تهران در خصوص مهارت افزایی دانشجویان


کیان با اشاره به اینکه این دستگاه از سال گذشته و با یک تیم ۴ نفرطراحی وبرنامه نویسی شده است،گفت: این پلت فرم در جهان رقبای بسیاری دارد، ولی ما سعی در ایرانی سازی این دستگاه داشتیم تاباهزینه کمتر کاربران از قشر متوسط جامعه به بالا از یک دستگاه با کیفیت تر استفاده کنند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1145471{/gallery}

افزودن نظر