توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1112056
مولایی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

تبلیغات محصولات سلامت بدون مجوز نظام پزشکی ممنوع است

تبلیغات محصولات سلامت بدون مجوز نظام پزشکی ممنوع است
عضو شورای عالی سازمان نظام پزشکی گفت: برخی افراد برای تبلیغ تجهیزات پزشکی و کالای آسیب رسان از سازمان نظام پزشکی مجوز کسب نکرده‌اند و این خلاف قانون است.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، مجوز نگرفتن برخی ها برای تبلیغ تجهیزات پزشکی و کالای آسیب رسانجواد مولایی عضو شورای عالی سازمان نظام پزشکی در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به تبلیغ کالا های آسیب رسان در فضای مجازی و حتی در سطح شهر اظهار کرد: برای تبلیغ تجهیزات پزشکی و ملزومات مصرفی در حوزه سلامت و حتی کالا های آسیب رسان در فضای مجازی و سطح شهر باید از سازمان نظام پزشکی و وزارت بهداشت مجوز کسب کنند، اما متاسفانه در برخی از موارد برای تبلیغ کالا و تجهیزات پزشکی در فضای مجازی هیچ مجوزی اخذ نمی شود.

عضو شورای عالی سازمان نظام پزشکی ادامه داد: در سازمان نظام پزشکی کمیته ای برای بررسی تبلیغات کالا های آسیب رسان و تجهیزات پزشکی تشکیل شده است تا تبلیغ کالا های آسیب رسان در فضا مجازی و حتی سطح شهر بررسی و در صورت سلامتی کالای مورد نظر اجازه تبلیغات داده می شود.


بیشتر بخوانید: افزایش مالیات بر سیگار عامل کاهش شیوع اعتیاداو تاکید کرد: در زمینه تبلیغ تجهیزات پزشکی و ملزومات مصرفی در حوزه سلامت باید کالای مورد استفاده جزء حیطه کاری فرد درخواست کننده باشد و صدور پروانه تبلیغ کالا های مختلف در فضای مجازی باید منطبق با تحصیلات فرد باشد؛ در غیر این صورت پروانه ای برای کالا به او داده نمی شود و در شرایط تبلیغ در فضای مجازی به نوعی تخلف کرده است.

انتهای پیام/

ضوابط تبلیغ کالاهای آسیب رسان و چگونگی اخذ مجوز در این حوزه

تماشاخانه تصویر

{gallery}1112056{/gallery}

افزودن نظر