توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1111555
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

ورود دانش آموزان برای تولید محتوای آنلاین در فضای وب

ورود دانش آموزان برای تولید محتوای آنلاین در فضای وب
معاون فرهنگی و تربیتی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گفت: در نظر داریم تا دانش آموزان در فضای مجازی به عنوان یک تولید کننده محتوای آنلاین فعالیت کنند.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز،

ورود دانش آموزان برای تولید محتوای آنلاین در فضای وبعلی جانباز معاون فرهنگی و تربیتی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در گفت وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره برگزاری جشنواره رسانش برای دانش آموزان اظهار کرد: بر اساس بررسی های صورت گرفته استقبال قابل توجهی از جشنواره رسانش این دوره شاهد بودیم و در سال های آتی هم این جشنواره را برگزار خواهیم کرد.
او ادامه داد: این رویداد ها برای دانش آموزان از جنس رقابت نیست بلکه به عنوان یک دوره کاراموزی برای آن ها محسوب می شود که حتی در شکست هم آموزش هایی را می بینند.
جانباز با اشاره به اینکه باید بستر برای شرکت تمام دانش آموزان فراهم شود، تاکید کرد: زمانی که دانش آموز در فضای وب تولید محتوایی از قبیل مصاحبه و گزارش را دارد می تواند به تدریج در فضای حرفه ای هم وارد شود بنابراین جشنواره رسانش بستری برای انتشار محتوای مناسب در فضای وب ویژه نوجوانان بود.
معاون فرهنگی و تربیتی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ادامه داد: با توجه به این ظرفیت در جشنواره قالب هایی همچون وبلاگ نویسی، تولید اپلیکیشن و استفاده از فضای سایت را مورد توجه قرار دادیم تا دانش آموزان در هر کدام از این فضا ها تجربه کافی پیدا کنند.

تغییر در قالب برگزاری جشنواره رسانش

او از تغییرات در قالب های برگزاری جشنواره برای سال آینده خبر داد و گفت: تولید فیلم و فعالیت در قالب تولید محتوای مکتوب را در دستور کار قرار می دهیم.
جانباز افزود: در اولین دوره جشنواره رسانش ۴۰۰ اثر فیلم داشتیم که کیفیت قابل قبولی هم داشتند بنابراین در دوره بعدی این بخش را به طور جدی تری دنبال می کنیم.
معاون فرهنگی و تربیتی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان درباره توجه به تولید محتوای آنلاین گفت: در این حوزه دانش آموزان استقبال قابل توجهی نداشتند که می توانیم این تحلیل را داشته باشیم که در این حوزه آن ها بیشتر مصرف کننده هستند که باید در این زمینه هم تلاش کافی برای ورود دانش آموزان به عنوان یک تولید کننده داشته باشیم.
انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1111555{/gallery}

افزودن نظر