حضور بیش از ۷۰ هزار نفر در جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی / اختتامیه از ۸ تا ۱۰ آبان برگزار می‌شود

حضور بیش از ۷۰ هزار نفر در جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی / اختتامیه از ۸ تا ۱۰ آبان برگزار می‌شود
رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت گفت: بیش از ۷۰ هزار نفر در جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی شرکت کردند.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بحرالعلوم، رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت در نشست خبری گفت: فعالیت های گذشته این مرکز با قوت بیشتر و خلاقیت بیشتری پیگیری می شود.
وی افزود: امسال دانشگاه علوم پزشکی همدان میزبان جشنواره قرآن و عترت است که ۸ تا ۱۰ آبان برگزار می شود که بیش از ۷۰ هزار نفردر این جشنواره شرکت کردند که نسبت به سال گذشته رشد خوبی داشتیم.

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت گفت: متنوع شدن بخش های جشنواره و جذب حداکثری از سیاست های کانون قرآن و عترت است که بیش از ۴۰ رشته به جشنواره امسال اضافه شده و هم چنین مسابقات تیمی را برگزار خواهیم کرد.

بحرالعلوم از برگزاری دوره های آموزشی در کانون قرآن و عترت وزارت بهداشت خبر داد و گفت: در بحث آموزش هم دوره های تربیت معلم را داریم که دوره دهم آن از فردا در دانشگاه علوم پزشکی مازندران در رشته های مختلف آغاز می شود دوره ارتقای حافظان و قاریان قرآن برگزار خواهد شد و تفاهم نامه ای با ستاد اقامه نماز داشتیم که برنامه های متنوع آموزشی و تبلیغی را در حوزه نماز برگزار کنیم.

وی خاطر نشان کرد: حدود ۱۲۰۰ ائمه جماعت در دانشگاه های علوم پزشکی داریم که آموزش بیشتری خواهند دید که بتوانند حضور موثرتری در مراکز آموزشی و خوابگاهی داشته باشند.

افزودن نظر