توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1093510
خان‌میرزا در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

حل مشکل اشتغال در گرو سرمایه گذاری است

حل مشکل اشتغال در گرو سرمایه گذاری است
مدیر دفتر توسعه فناوری دانشگاه علم و صنعت گفت: در مدارج دانشگاهی تحصیلات تکمیلی، فارغ التحصیلان توقع کار مناسب دارند.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز،

اسماعیل خان میرزا، مدیر دفتر توسعه فناوری، تجاری و کارآفرینی دانشگاه علم و صنعت در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: یکی از مهمترین مشکلات دانشجویان پس از فارغ التحصیلی، اشتغال است.
او با بیان اینکه فرصت اشتغال در دانشگاه های برتر وجود دارد، ادامه داد: در دانشگاه های برتر اصل اشتغال، کیفیت آن است؛ یعنی فارغ التحصیلان متناسب با توانمندی ها و تحصیلات خود مشغول به تحصیل شوند و زمینه برای کارآفرینی فراهم کنند.
خان میرزا افزود: در مدارج دانشگاهی تحصیلات تکمیلی، فارغ التحصیلان توقع کار مناسب دارند.
مدیر دفتر توسعه فناوری، تجاری و کارآفرینی دانشگاه علم و صنعت، یکی دیگر از مشکلات فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی را ازدواج و خدمت نظام وظیفه عنوان و تصریح کرد: دغدغه نظام وظیفه برای فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی این است که بین زمان تحصیل و بازار کار فاصله می افتد و این امر باعث کاهش اعتماد به نفس آن ها شده و امید را از آن ها می گیرد.
بیشتر بخوانید: آغاز ثبت نام سومین دوره آزمون استخدامی بخش خصوصی/ ۱۰ هزار نفر جذب خواهند شد
او گفت: راه حل هایی در این زمینه وجود دارد مانند طرح های سربازی که بنیاد ملی نخبگان ارائه و طرح کسری خدمت که نیرو های مسلح ارائه می کند.
خان میرزا ادامه داد: این موضوع فقط شامل نخبگان و دانشجویانی است که توانمندی انجام طرح های مورد نیاز نیرو های مسلح را داشته باشند.
مدیر دفتر توسعه فناوری، تجاری و کارآفرینی دانشگاه علم و صنعت با بیان اینکه محور حل مشکل اشتغال در گرو سرمایه گذاری است، تاکید کرد: اگر مشکل اشتغال حل شود، یعنی امید به اینکه فرصت های شغلی خوب وجود دارد و فرد بعد از فارغ التحصیلی، نگرانی نخواهد داشت.
انتهای پیام/

فرصت اشتغال در دانشگاه های برتر وجود دارد

تماشاخانه تصویر

{gallery}1093510{/gallery}

افزودن نظر