توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1089250
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

فعالیت ۱۶ هزار معلم خرید خدمات آموزشی در مهر ۹۸/ فعالیت پاره وقت به معنای استخدام رسمی نیست

فعالیت ۱۶ هزار معلم خرید خدمات آموزشی در مهر ۹۸/ فعالیت پاره وقت به معنای استخدام رسمی نیست
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش گفت: ۱۶ هزار معلم خریدخدمات آموزشی با رعایت قوانین کار برای مهر ۹۸ فعالیت دارند.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، دولتیاری/فعالیت 16 هزار معلم خرید خدمات آموزشی در مهر 98/ فعالیت پاره وقت به معنای استخدام رسمی نیستعلی الهیار ترکمن معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش در گفت وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره ساماندهی وضعیت معلمان خرید خدمات آموزشی اظهار کرد: آموزش و پرورش همانطور که از نیروهای رسمی و قراردادی استفاده می کند در مواردی ناچار است تا از نیروهای پاره وقت استفاده کند اما از طرفی برای رعایت قانون کار باید در چارچوب ضوابط عمل کند و حقوق و دریافتی قانونی را با توجه به این نوع فعالیت پرداخت کند.

وی ادامه داد: فلسفه به کارگیری نیروهای خرید خدمات آموزشی هم همین مورد است چرا که در مواردی به نیروی پاره وقت نیاز داریم وباید توجه داشته باشیم که استفاده از نیروی پاره وقت به معنای استخدام کردن آنها نیست.


بیشتر بخوانید:جزئیات جذب ۱۲ هزار معلم جدید/ آزمون استخدامی چگونه برگزار می شود؟


معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش با اشاره به اینکه معلمان طرح خرید خدمات آموزشی برای یک نیاز خاص به خدمت گرفته می شوند، تصریح کرد: در این میان کارفرما موظف به رعایت قوانین کار برای این افراد است.

الهیار ترکمن با اشاره به هدفگذاری و بکارگیری این معلمان برای مهر ۹۸ اظهار کرد: همان حجم خدماتی که برای معلمان در سال ۹۷ داشتیم آن را در مهر ۹۸ هم ادامه می دهیم در نتیجه تعداد ۱۶ هزار معلم سال گذشته با ساعت تدریس تعریف شده امسال هم فعالیت دارند.

وی درباره ساماندهی وضعیت پرداختی معلمان گفت: به استناد بند ک تبصره ۱۲ قانونبودجه از مهر ماه پرداختی این معلمان به روز می شود و سعی داریم با برنامه ریزی های انجام شده معوقات آن ها هم هرچه زودتر پرداخت شود.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1089250{/gallery}

افزودن نظر