توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1088924
خان میرزا در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

بیش از ۷۰ درصد شاغلان در زمینه رشته تحصیلی‌شان کار می‌کنند

بیش از ۷۰ درصد شاغلان در زمینه رشته تحصیلی‌شان کار می‌کنند
مدیر دفتر توسعه فناوری تجاری دانشگاه علم و صنعت گفت: بیش از ۷۰ درصد شاغلان در زمینه‌های تخصصی رشته‌های تحصیلی خود، فعال هستند.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز،

بیش از ۷۰ درصد شاغلان در زمینه رشته تحصیلی شان کار می کننداسماعیل خان میرزا، مدیر دفتر توسعه فناوری تجاری، کارآفرینی دانشگاه علم و صنعت در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: طبق بررسی های میدانی، میزان اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاه علم و صنعت به خصوص در تحصیلات تکمیلی به ۹۰ درصد می رسد.
او با بیان اینکه دانشگاه علم و صنعت بیشتر به دنبال افزایش کیفیت اشتغال فارغ التحصیلان است، افزود: بیش از ۷۰ درصد شاغلان در زمینه های تخصصی رشته های تحصیلی خود، فعال هستند.
خان میرزا در ادامه تصریح کرد: هدف عمده حوزه کارآفرینی، سرآمدی در کارآفرینی دانش بنیان است به همین دلیل برنامه های متنوعی انجام شده که یکی از آنها آماده کردن بستر ها است.
او تصریح کرد: جزو دانشگاه هایی هستیم که آیین نامه مالکیت فکری و آیین نامه نحوه سهام دار شدن دانشگاه و شرکت های دانش بنیان و حمایت از شرکت های دانش بنیان در هیئت امنای دانشگاه مصوب شده است.
مدیر دفتر توسعه فناوری تجاری، کارآفرینی دانشگاه علم و صنعت با بیان اینکه این امر باعث آسودگی خاطر اعضای هیئت علمی، برای انجام ابداعات و اختراعات می شود، گفت: یک مرکز نوآوری در حوزه دانشگاه ساخته شده که حدود ۳۰ تیم نوآور در آن مشغول به کار هستند، برخی از شرکت ها نیز در زمینه صادرات فعالیت می کنند.
بیشتر بخوانید: سونامی پذیرش دانشگاه ها برای بازار کار، خروجی دارد؟
خان میرزا در پایان بیان کرد: یک مرکز نوآوری نیز در داخل مرکز تا بهمن امسال و دو مرکز نوآوری که در حال بازسازی است که تا یک ماه آینده افتتاح می شود.
انتهای پیام/

افتتاح دو مرکز نوآوری در آینده نزدیک

تماشاخانه تصویر

{gallery}1088924{/gallery}

افزودن نظر