چالش «ساخت برچسب ایمنی و محافظ برای شیشه و پنجره» برگزار می شود

چالش «ساخت برچسب ایمنی و محافظ برای شیشه و پنجره» برگزار می شود
چالش نوآوری «ساخت برچسب ایمنی و محافظ چندمنظوره برای شیشه و پنجره» توسط ستاد توسعه فناوری نانو برگزار می شود.

این ستاد چالشی به نام چالش نوآوری «ساخت برچسب ایمنی و محافظ چندمنظوره برای شیشه و پنجره» را در دست اجرا دارد.

علاقه‌مندان به این چالش می‌توانند طرح‌های خود را آماده و برای ثبت‌نام اقدام کنند. در مرحله اول این چالش، شرکت‌کنندگان باید تا ۱۵ مرداد طرح مفهومی خود را در چارچوبی که در اختیار آن‌ها قرار گرفته مدون و از طریق سامانه به صورت آنلاین ثبت‌نام کنند.

ارزیابی اولیه طرح‌ها تا پایان مهرماه انجام خواهد شد و در پاییز ۹۸ ساخت نمونه اولیه صورت خواهد گرفت. داوری نهایی و اعلام طرح برنده نیز در بهمن‌ماه انجام خواهد شد.

در مرحله اول به طرح‌های برگزیده ۶۰ میلیون ریال کمک هزینه نقدی و اعتبار شبکه آزمایشگاهی جهت تکمیل مستندات آزمایشگاهی (به صورت گام به گام با پیشبرد طرح خود) تعلق می‌گیرد. در مرحله دوم، ۲۰۰ میلیون ریال به طرح برتر نهایی که از سوی داوران انتخاب خواهد شد، تعلق می‌گیرد. همچنین طرح برگزیده جهت توسعه فناوری و تجاری‌سازی محصول تا مرحله تولید انبوه مورد حمایت و پشتیبانی ستاد نانو قرار خواهد گرفت.

در این راستا ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به دنبال توسعه فناوری «ساخت برچسب‌های ایمنی و محافظتی چندمنظوره برای شیشه و پنجره» توسط شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان، دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و سایر پژوهشگران و فناوران است.

کلیه علاقمندان می‌توانند به طور رایگان در این چالش شرکت کنند و از تسهیلات حمایتی ۶۰ میلیون ریالی شامل کمک‌هزینه نقدی و اعتبار شبکه آزمایشگاهی در مرحله اول و جایزه نقدی ۲۰۰ میلیون ریالی ویژه برنده نهایی چالش بهره‌مند شوند. برندگان مرحله دوم چالش همچنین برای توسعه فناوری و تجاری‌سازی محصول خود تا مرحله تولید انبوه مورد حمایت و پشتیبانی ستاد توسعه فناوری نانو قرار خواهند گرفت.

افزودن نظر