توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1060919

ماجرای کمبود کاغذ و آماده نشدن کتاب‌های درسی برای مهر ۹۸+جوابیه آموزش و پرورش

ماجرای کمبود کاغذ و آماده نشدن کتاب‌های درسی برای مهر ۹۸+جوابیه آموزش و پرورش
معاون سازمان پژوهش وزارت آموزش و پرورش درباره کمبود کاغذ و آماده نشدن کتاب‌های درسی برای مهر ۹۸ توضیحاتی داد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، ماجرای کمبود کاغذ و آماده نشدن کتاب های درسی برای مهر ۹۸+جوابیه آموزش و پرورش، علی باقرزاده معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش درباره خبری که در برخی سایت ها به نقل از وی درباره کمبود کاغذ و آماده نشدن کتاب های درسی که درحال دست به دست شدن است، اظهار کرد: کتاب های درسی دوره ابتدایی و متوسطه اول و دوم چاپ شده و در حال توزیع است و افرادی که کتاب های درسی را از طریق سامانه الکترونیکی خریداری کردند مهر امسال کتاب های درسی را مدرسه دریافت خواهند کرد.

۱۵ شهریور؛ آغاز توزیع کتاب های درسی در کتاب فروشی ها

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی با اشاره به اینکه آن هایی که برای خرید کتاب های درسی در کتاب فروشی ها ثبت نام کرده اند، می توانند ۱۵ شهریور نسبت به دریافت اقدام کنند، مطرح کرد:کتاب های تمام مقاطع تحصیلی قبل از شروع سال تحصیلی در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت و هیچ کمبود کاغذ و کتابی برای سال تحصیلی جدید نداریم.

وی گفت: دانش آموزان پایه اول و دهم که اسامی آن ها در سامانه ثبت نام سناد ثبت شده است می توانند کتاب های درسی خود را از اول مهر از طریق مدرسه دریافت کنند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1060919{/gallery}

افزودن نظر