توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1060687
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی:

هر زمان شیعه و سنی با هم درآمیخته شدند امت اسلامی پیروز شد

هر زمان شیعه و سنی با هم درآمیخته شدند امت اسلامی پیروز شد
رحیم پور ازغدی گفت: هر زمان که مسلمانان اعم و شیعه و سنی با یکدیگر درآمیخته شدند امت اسلامی به پیروزی رسید.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، هر کجا شیعه و سنی با هم درآمیخته شدند امت اسلامی پیروز شد، حسن رحیم پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در نشست تبیین و ایده پردازی بیانیه گام دوم انقلاب ویژه فرهیختگان حوزوی که صبح امروز در دبیر خانه شورای نمایندگان، ولی فقیه در مناطق قومی برگزار شد اظهار کرد: ۴ عامل در ریزش امت اسلامی نقش داشته اند که عامل پنجم آن اکنون پدران و عدم ارتباط آن ها با فرزندانشان است.

وی ادامه داد: دشمنان، جوانان و فرزندان ما را مورد هدف خود قرار داده اند و برای آن ها برنامه ریزی کرده اند تمدن سازی نوین اسلامی به گذشته و حال توجه دارد و نهضت بیداری مسلملنان جرقه انقلاب اسلامی را روشن کرده است.

نقطه ضعف تاریخی ایران تعامل با مذاهب اسلامی است

رحیم پور ازغدی درباره فعالیت های علمای اسلام در سده های گذشته بیان کرد: سید جمال الدین اسدآبادی خود در مصر فعالیت می کرد و خود را به عنوان یک حنفی مذهب به جامعه مصری معرفی کرده بود او هر کجا که پا می گذاشت در پاسخ به اینکه مذهب شما چیست می گفت من همان مذهب شما را دارم.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد: نقطه ضعف تاریخی ایران در حوزه تعامل با مذاهب اسلامی است هر جا که شیعه و سنی با هم درآمیخته شدند ما پیروزی امت اسلامی را مشاهده کردیم.

درحال تکمیل/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1060687{/gallery}

افزودن نظر