توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1060363
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش مطرح کرد؛

شرکت بیش از ۲ میلیون اثر در جشنواره پرسش مهر دانش آموزی

شرکت بیش از ۲ میلیون اثر در جشنواره پرسش مهر دانش آموزی
کاظمی از شرکت بیش از ۲ میلیون اثر در جشنواره پرسش مهر دانش آموزی خبر داد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، شرکت بیش از ۲ میلیون اثر در جشنواره/ طرح مسائل اساسی در پرسش مهر دانش آموزی، علیرضا کاظمی، معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در نوزدهمین کنگره پرسش مهر که در سالن اجلاس سران برگزار شد، اظهار کرد: خدا را شاکریم که قطار فرهنگی پرسش به ایستگاه ۱۹ رسیده است و طلایه داران این فرصت فرهنگی، امروز مورد تجلیل قرار می گیرند.

وی ادامه داد: این رویداد فرهنگی از چند جهت اهمیت بیشتری دارد از جمله آنکه روحیه پرسش گری را افزایش می دهد و همچنین طرح مسائل اقتصادی و سیاسی جامعه را مطرح می کند.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش افزود: نوزدهمین پرسش مهر ریاست جمهوری یا تاکید بر نیازهای اساسی جامعه در روز اول مهر با حضور ریاست اول جمهور آغاز شد.

خلق آثار ارزشمند فرهنگی و هنری برای اثرگذاری در جریان سازی های فرهنگی

کاظمی بيان کرد: خلق آثار ارزشمند فرهنگی و هنری برای اثرگذاری در جریان سازی های فرهنگی و افزایش اعتماد به نفس دانش آموزان و حس مسئولیت پذیری از کارکردهای پرسش مهم این کنگره است.

وی تصریح کرد: وزارت آموزش به ویژه معاونت پرورشی با همکاری تمام معاونان دستورالعمل و فراخوان عمومی را تهیه و این جشنواره را در بین دانش آموزان و معلمان در چهار سطح ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم و معلمان در نظر گرفت.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: در دوره ابتدایی، متوسطه اول و دوم ۱۶ محور و در سطح معلمان ۱۵ محور در مدارس داخل و خارج کشور در نظر گرفته شد.

کاظمی بيان کرد: دومیلیون و ۲۲۱ هزار اثر از دانش آموزان و معلمان داخل و خارج کشور در طرح پرسش مهر شرکت کردند همچنین در بخش فرهنگی ۳۸۰ هزار یک میلیون اثر دریافت کردیم کهاز این تعداد، ۲۵۱ اثر انتخاب شدند که امروز مورد تجلیل قرار می گیرند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1060363{/gallery}

افزودن نظر