توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1059968

توصیه‌های مهمی که باید هنگام سفرهای تابستانی آویزه گوشتان کنید

توصیه‌های مهمی که باید هنگام سفرهای تابستانی آویزه گوشتان کنید
سفر‌های تابستانی همانقدر که برای سلامت روح مفید هستند می‌توانند برای سلامت جسمی مضر باشند، اما به کمک راهکار‌های مناسب می‌توان سلامت بدن را تضمین کرد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، ">حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران، فصل تابستان موقع سفر کردن و رفتن به مکان های جدید است، اما گاهی اوقات همین سفر سبب می شود تا سلامت بدن دچار مشکل شود.

اصولا در فصل تابستان هیچکس به بیماری سرماخوردگی مبتلا نمی شود، اما استراحت و قرار گرفتن طولانی مدت مقابل کولر و با بدن عرق کرده ریسک گلو درد را بالا می برد و این اتفاق هنگام سفر بیشتر می شود، زیرا افراد رژیم غذایی مخصوص به خود را ندارند و گاهی اوقات ممکن است عدم دسترسی به پزشک متخصص سبب شود تا بیماری تان شدید تر شود.

اگر نمی خواهید هنگام سفر به انواع بیماری ها مبتلا شوید و سلامت بدن خود را حفظ کنید باید حتما به نکات مختلف بهداشتی و گوارشی توجه داشته باشید.

سعی کنید سرما نخورید

اگر می خواهید سفر آرامش بخشی داشته باشید حتما مراقبت وضعیت بدنی خود باشید حواستان باشد تا در روز های گرم تابستان به هیچ وجه مقابل کولر ننشینید و حواستان باشد تا به سرماخوردگی مبتلا نشوید.

کلینیک

خوردن غذا های فیبر دار را فراموش نکنید

متخصصان تغذیه بر این باورند که فیبر برای سلامت بدن مفید است و به همین دلیل باید حتما این ماده مهم غذایی را در رژیم خود قرار دهید؛ فیبر در میوه ها، سبزیجات، دانه ها، آجیل و لوبیا وجود دارد.

اگر می خواهید سفری سالم بدون احساس ناخوشایند در ناحیه شکم خود را تجربه کنید حتما غذا های سالم و سبزیجات را در رژیم غذایی خود جای دهید.

کلینیک


آب زیاد بنوشید

خوردن آب زیاد برای سلامت بدن مفید است بسیاری از پزشکان تغذیه بر این باورند که مصرف آب منجر به از بین رفتن باکتری های بدن می شود؛ نوشیدن آب زیاد در سفر بسیار مهم است اما باید مراقب باشید تا حتما آب معدنی یا آب آشامیدنی سالم بنوشید.

کلینیک

بهداشت خود را رعایت کنید

باید مراقب باشید که حتما بهداشت خود را رعایت کنید و پیش از خوردن غذا دستانتان را با آب گرم بشویید؛ بسیاری از مواد غذایی که در طبیعت وجود دارند سبب بیماری می شوند و به همین دلیل باید بهداشت فردی خود را حفظ کنید.

انتهای پیام /

تماشاخانه تصویر

{gallery}1059968{/gallery}

افزودن نظر