زمان توزیع کارت ورود به جلسه المپیاد علمی دانشجویی کشور مشخص شد

زمان توزیع کارت ورود به جلسه المپیاد علمی دانشجویی کشور مشخص شد
کارت ورود به جلسه مرحله نهایی بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور از ۳۰ تیرماه تا ۲ مرداد بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، کارت ورود به جلسه بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور از روز یکشنبه، ۳۰ تیرماه ۹۸ تا روز چهارشنبه دوم مرداد ماه ۹۸ به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت است.
مرحله نهایی بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در روز پنج شنبه سوم و جمعه چهارم مرداد ماه در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.
داوطلبان برای شرکت در مرحله نهایی المپیاد فوق لازم است از بعدازظهر روز چهارشنبه، دوم مرداد ماه ۹۸ در خوابگاه اسکان داشته باشند و صبح روز شنبه، ۵ مرداد ماه خوابگاه را تخلیه کنند. همچنین اسکان و پذیرایی صرفاً از راه یافتگان به مرحله نهایی المپیاد سال ۱۳۹۸ صورت می گیرد به طوری که اسامی آن ها بر روی سایت المپیاد قرار گرفته است؛ بنابراین امکان ورود، اسکان و پذیرایی از همراهان دانشجو مانند پدر، مادر، همسر، فرزند، خواهر، برادر و … توسط دانشگاه وجود ندارد.
همچنین همراه داشتن کارت ملی ، کارت دانشجویی و کارت ورود به جلسه آزمون های المپیاد ضروری است؛ ضمن اینکه استفاده از ماشین حساب های قابل برنامه ریزی ممنوع است و دانشجویان می توانند از ماشین حساب ساده استفاده کنند.
دانشجویان منتخب المپیاد غیرمتمرکز باید در نیمه دوم سال تحصیلی ۹۸ – ۹۷ دانشجو باشند و گواهی اشتغال به تحصیل خود را به مرکزیت دانشگاه مناطق ده گانه ارسال و منتخبین المپیاد متمرکز همزمان با آزمون کارشناسی ارشد گواهی اشتغال به تحصیل خود را به پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.

افزودن نظر