توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1059463
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی اعلام کرد؛

ابلاغ بخشنامه بکارگیری آموزش دهندگان نهضت به صورت حق التدریس

ابلاغ بخشنامه بکارگیری آموزش دهندگان نهضت به صورت حق التدریس
محمدزاده با اشاره به وضعیت استخدام آموزش دهندگان نهضت گفت: ابلاغ بکارگیری این گروه به صورت حق التدریس ابلاغ می‌شود.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، ابلاغ بخشنامه بکارگیری آموزش دهندگان نهضت به صورت حق التدریس، شاپور محمدزاده رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در جلسه شورای معاونان و مدیران ضمن تبریک دهه کرامت و همچنین فرارسیدن سالروز ولادت حضرت امام رضا (ع) بیان کرد: سازمان نهضت سوادآموزی از بین ۱۰۵ دستگاه رتبه نهم خدمات الکترونیکی را کسب کرد، این سازمان با سه رتبه صعود نسبت به سال قبل، موفق به کسب این رتبه شده است لذا از تلاش همکاران سازمان تشکر می کنم.

محمد زاده ادامه داد: کمبود های مشاهده شده در حوزه سوادآموزی استان ها، در دیگر بخش های آموزش و پرورش هم وجود دارد لذا لازم است این کمبود ها از سوی سازمان و اداره کل آموزش و پرورش استان ها به گونه ای مدیریت شود تا کار ها به شکل مطلوب انجام شود.

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: بر اساس تبصره ۱۰ ماده ۱۷ قانون تعیین تکلیف استخدام معلمان و آموزشیاران نهضت سوادآموزی، مقررشده بود آموزش و پرورش از بین چهار گروه مشمول این قانون کمبود نیروی انسانی خود را به صورت حق التدریس تأمین کند، اما قانون مذکور در مورد سه گروه اول عملیاتی شد و در مورد آموزش دهندگان مغفول باقی ماند و با توجه به پیگیری های صورت گرفته از سوی سازمان، مقرر شد بخشنامه ای از طریق امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش درباره نحوه به کارگیری آموزش دهندگان به صورت حق التدریس ابلاغ شود.

محمد زاده بیان کرد: وضعیت استان ها متفاوت است و باید متناسب با آن شرایط برنامه ریزی کرد، همچنین باید نظارت و بازدید ها از استان ها طبق تدابیر و سیاست های سازمان با حساسیت و دقت بیشتر صورت گیرد و بر همین اساس تمام تلاش ما پشتیبانی لازم از سوادآموزی استان ها است.

انتهای پیام/

آخرین وضعیت از بکارگیری آموزش دهندگان در آموزش و پرورش

تماشاخانه تصویر

{gallery}1059463{/gallery}

افزودن نظر