توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1040925
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛

ارسال پیامک تبلیغاتی و ازدواجی به پزشکان از سوی نظام پزشکی تکذیب شد

ارسال پیامک تبلیغاتی و ازدواجی به پزشکان از سوی نظام پزشکی تکذیب شد
جهانگیری گفت: ارسال پیامک تبلیغاتی و ازدواج پزشکان از سوی سازمان نظام پزشکی را تکذیب می‌کنم.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز،

ارسال پیامک های تبلیغاتی و ازدواج پزشکان از سوی نظام پزشکی تکذیب شد/ نظام پزشکی اطلاعات یا شماره موبایل پزشکان را در اختیار افراد یا شرکت هایی نمی گذاردمحمد جهانگیری معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره ارسال پیامک معرفی پزشکان به هم برای ازدواج توسط شرکت های خصوصی اظهار کرد: سازمان نظام پزشکی به هیچ عنوان اطلاعات شخصی پزشکان را به فرد یا گروهی نمی دهد، ممکن است برخی از شرکت ها یا انجمن ها شماره پزشکان را از سالیان قبل در اختیار داشته باشند و شماره و اطلاعات را در اختیار دیگر شرکت ها قرار دهند.

شماره پزشکان را به کسی نفروخته ایم

وی ادامه داد: سازمان نظام پزشکی اطلاعات پزشکان را در اختیار فرد یا گروه خاصی برای تبلیغات نفروخته و نداده است، این مسئله را با قدرت تکذیب می کنم.
جهانگیری تاکید کرد: ارسال پیامک تبلیغاتی به پزشکان از طریق سامانه شرکت های تبلیغاتی انجام می شود و سازمان نظام پزشکی در این امر دخیل نیست.
معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی افزود: تعدادی افراد سودجو با در اختیار داشتن شماره ها اقدام به ارسال پیامک های تبلیغاتی و مسائل دیگر کرده اند که سازمان نظام پزشکی به هیچ عنوان موافق این کار نیست.
وی بیان کرد: ارسال پیامک برای ازدواج پزشکان با یکدیگر نیز از طرف افرادی سودجو و فرصت طلب انجام می شود و سازمان نظام پزشکی هیچگونه ارتباطی با این امر ندارد.
جهانگیری گفت: برخی از شرکت ها دارای شبکه خصوصی است که از طریق آن پیام های تبلیغاتی ارسال می کنند.
انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1040925{/gallery}

افزودن نظر