ساختمان آموزش دانشگاه شریف تعطیل ‌می‌شود

ساختمان آموزش دانشگاه شریف تعطیل ‌می‌شود
رئیس دانشگاه صنعتی شریف گفت: ساختمان آموزش (ابن سینا) دانشگاه شریف به دلیل فرسودگی تا ۲ ماه دیگر تعطیل و جایگزین ساختمان نوساز که اکنون ۹۹ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، می‌شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، محمود فتوحی فیروزآبادی رئیس دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به فرسودگی شدید ساختمان ابن سینا این دانشگاه گفت: ساختمان آموزش دانشگاه به دلیل فرسودگی زیاد تا 2 ماه دیگر تعطیل خواهد شد و جایگزین ساختمان نوسازی که در حال حاضر 99 درصد پیشرفت فیزیکی دارد می شود.

وی افزود: از مدتی قبل فرسودگی ساختمان آموزش این دانشگاه به وزارت علوم و سازمان برنامه و بودجه اعلام شده بود که تصمیم گرفته شد ساختمان جدیدی احداث شود که اکنون مراحل ساخت با 99 درصد پیشرفت تکمیل شده است.

فتوحی تصریح کرد: مراحل جایگزینی ساختمان آموزش این دانشگاه بعد از تامین تجهیزات توسط دانشگاه ،خیرین و استفاده از بخشی از بودجه سال 98 درشهریور ماه انجام خواهد شد.

رئیس دانشگاه شریف درباره ساختمان فرسوده ابن سینا گفت: این ساختمان که مربوط به بخش آموزش دانشگاه است بعد از تعطیلی بلافاصله مقاوم سازی و بازسازی خواهد شد تا بتوانیم پس از ایمن شدن و تبدیل به شرایط ایده آل مورد استفاده قرار گیرد.

افزودن نظر