توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1040145

شوخی جالب رئیس جمهور با وزیر بهداشت

شوخی جالب رئیس جمهور با وزیر بهداشت
مراسم رونمایی از پرونده الکترونیک سلامت حاشیه‌های جالبی داشت که از جمله آن می‌توان به گفتگوی جالب وزیر بهداشت و رئیس جمهور اشاره کرد که لبخند را بر لب مسئولان حاضر در جلسه نشاند.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز،

به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، امروز مراسم رونمایی از استقرار پرونده الکترونیک سلامت با حضور رئیس جمهور، وزیر بهداشت و مسئولان حوزه سلامت کشور برگزار شد.

این مراسم حاشیه های جالبی داشت که از جمله آن می توان به گفتگوی جالب وزیر بهداشت و رئیس جمهور اشاره کرد که لبخند را بر لب مسئولان حاضر بر جلسه نشاند.

در این مراسم وزیر بهداشت اظهار کرد: این توفیق حاصل شد که وزیر بهداشت کشور باشم و شاید من تنها وزیر قبل و بعد از انقلاب باشم که ۹۰ درصد نیروهای وزیر قبلی را حفظ کرده است.

در پاسخ به این جمله وزیر بهداشت رئیس جمهور واکنش نشان داد و گفت: البته تا به الان.

با این جمله رئیس جمهور جو جلسه تغییر کرد و همه از جمله وزیر بهداشت خندیدند و نمکی گفت که امیدوارم این موضوع همچنان تداوم داشته باشد.

انتهای پیام/

شوخی جالب روحانی با وزیر بهداشت

تماشاخانه تصویر

{gallery}1040145{/gallery}

افزودن نظر