سومین کارگاه بین‌المللی مشترک ایران و فرانسه در دانشگاه هنر برگزار می‌شود

سومین کارگاه بین‌المللی مشترک ایران و فرانسه در دانشگاه هنر برگزار می‌شود
دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه هنر در راستای تفاهم‌نامه همکاری منعقدشده با مدرسه معماری کلرمون‌فران فرانسه، شهریورماه امسال کارگاه بین‌المللی مشترک ایران و فرانسه را برگزار می‌کند.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو به نقل از دانشگاه هنر، در ادامه برگزاری دو کارگاه بین المللی مشترک بین کشور های فرانسه، اسپانیا و ارمنستان در سال ۲۰۱۹ با موضوع میراث معماری نظامی در شهر های کلرمون فران و ایروان، این مدرسه به عنوان سومین کارگاه بین المللی مشترک ایران و فرانسه، در تهران محل پردیس باغ ملی برگزار می شود.
محور موضوعی مدرسه تابستانی، حیات نوین میدان مشق، میراث معماری نظامی است که با بستر تاریخی دانشگاه هنر در پردیس باغ ملی میدان مشق سابق پیوند دارد.
در این مدرسه که با حضور اعضای هیئت علمی دانشکده معماری و شهرسازی، دانشکده حفاظت و مرمت دانشگاه هنر و همچنین استادان مدرسه معماری کلرمون فران ENSACF هدایت می شود، فعالیت هایی از قبیل برگزاری اسکیس های طراحی در تیم های مشترک دانشجویان ایرانی و فرانسوی، نشست و سخنرانی ها، بازدید و رویداد های جانبی پیش بینی شده است.
کمیته برگزاری مدرسه از متقاضیان در مقطع کارشناسی ارشد و سال پایانی مقطع کارشناسی در رشته های معماری، طراحی شهری و مرمت و احیای بافت و بنا های تاریخی دعوت کرد مدارک خود را شامل رزومه و پورتفلیو در دو صفحهٔ آ۴ و تسلط به یکی از زبان های انگلیسی و فرانسوی حداکثر تا هشتم تیر ماه به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.
از میان متقاضیان، افراد واجد شرایط توسط این کمیته انتخاب و با شرایط اعلام شده ثبت نام می شوند. تاریخ برگزاری مدرسه، ۹ تا ۱۴ شهریور ماه است.

افزودن نظر