توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1039880
امید در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان پاسخ داد؛

وضعیت دانشجویان مراکز منحل شده دانشگاه علمی و کاربردی چه می‌شود؟

وضعیت دانشجویان مراکز منحل شده دانشگاه علمی و کاربردی چه می‌شود؟
رئیس دانشگاه علمی و کاربردی درباره وضعیت تحصیل دانشجویان مراکزی که منحل می‌شوند، توضیحاتی داد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، وضعیت دانشجویان مراکز منحلی دانشگاه علمی و کاربردی چه می شود؟، بر اساس مصوبات قانونی و از سوی هیئت اجرایی، دانشگاه های دستگاه های اجرایی باید تا پایان شهریور ماه به وضعیت خود سر و سامان داده و بر اساس قانون آنهایی که نتوانند معیارهای لازم را کسب کنند، منحل خواهند شد.

در حال حاضر تعداد زیادی دانشجو در این مجموعه ها که تعداد آنها به مرز ۳۲۰ مرکز رسیده است، تحصیل می کنند اما وضعیت آنها در هاله ای از ابهام قرار دارد؛ در این میان برخی از دانشجویان دانشگاه علمی و کاربردی نگران وضعیت تحصیل خود و چگونگی صدور مدرکشان هستند.

برای پیگیری وضعیت این دسته از دانشجویان و آگاهی از چگونگی امکان ادامه تحصیل آنها به سراغ محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی رفتیم و پاسخ صحیح را از وی جویا شدیم.

رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: حل مشکلات دانشجویانی که مراکز آموزشی آن ها تعطیل شده بر عهده دانشگاه جامع علمی و کاربردی است.

رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی با اشاره به وضعیت قانونی این دسته از مراکز آموزشی گفت: قانون مکلف کرده است که وضعیت این دسته از مراکز آموزشی رسیدگی کنیم و البته تعداد واحد هایی که منحل می شوند کم هستند.

دانشجویان مراکز منحل شده به مراکز معین می روند

امید ادامه داد: تقریا تا پایان شهریور ما سال جاری، تمام دانشجویان این مراکز آموزشی وابسته به دستگاه های اجرایی فارغ التحصیل می شوند و آن هایی که باقی بمانند به واحد های استانی و مراکز معین فرستاده می شوند.

وی تصریح کرد: در همین راستا جایگاه مناسب برای دانشجویان پیدا خواهد شد و از همین رو آن ها با مشکلاتی روبرو نمی شوند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1039880{/gallery}

افزودن نظر