توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1039735
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد؛

ادغام ۲ معاونت، کم رنگ شدن مسائل بهداشتی/ حساسیت مردم نسبت به مسائل درمان بالاست

ادغام ۲ معاونت، کم رنگ شدن مسائل بهداشتی/ حساسیت مردم نسبت به مسائل درمان بالاست
شهریاری گفت: ادغام ۲ معاونت بهداشت و درمان باعث کم رنگ شدن مسائل مهم بهداشت و پیشگیری و پیشرفت می‌شود.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز،

کم رنگ شدن مسائل بهداشت و پیشگیری با ادغام ۲ معاونت بهداشت و درمان با یکدیگر/ مردم حساسیت بیشتری نسبت به مسائل درمان و چالش های پیش روی این حوزه دارند/ ادغام ۲ معاونت درمان و بهداشت سبب بروز بی تعادلی و انجام وظایف محوله و بودجه این ۲ حوزه می شودحسینعلی شهریاری عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفتگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: در سالیان گذشته معاونت بهداشت و درمان در یک دیگر ادغام و تحت عنوان معاونت سلامت کار های مربوطه را انجام می دادند.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تاکید کرد: ادغام معاونت درمان با بهداشت باعث می شود که مسائل بهداشتی و پیشگیری کم رنگ جلوه شود و مسائل درمانی بیشتر مد نظر مردم و حتی مدیران قرار بگیرد.

درمان، چالش جدی امروز مردم

شهریاری گفت: امروزه مسائل درمان و بیمارستان ها حساسیتی بیشتری برای مسئولان و مردم دارد به طوری که افراد سعی دارند به نوعی مشکلات احتمالی خود را در هنگام مراجعه به درمانگاه ها و مراکز درمانی پیگیری و بازگو کنند و در این میان مسائل پیشگیری و بهداشتی تحت تاثیر موضوعات حوزه درمان قرار می گیرد و چه بسا ممکن است این گونه موضوعات علی رغم اهمیت بالایی که دارند فراموش شوند.
وی افزود: مردم در زمینه مسائل درمان بیشتر دچار چالش بوده و حتی ممکن است بودجه معاونت سلامت به سمت حوزه درمان رود و این به نوعی یک عدم تعادل بر بودجه اختصاصی و دیگر اقدامات مدنظر در بین مسائل درمان و بهداشت ایجاد شود.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس یادآوری کرد: به دلیل گستردگی حوزه درمان و بهداشت بهتر است این ۲ معاونت با یکدیگر ادغام نشود تا کار ها به انجام وظایف بر اساس چارت برنامه ریزی شده در راستای ارتقای کیفیت خدمت رسانی به مردم انجام شود.
انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1039735{/gallery}

افزودن نظر