توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1039683
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

صبح فردا؛ انتقال قلب پیوندی از رشت به پایتخت

صبح فردا؛ انتقال قلب پیوندی از رشت به پایتخت
سخنگوی اورژانس کشور گفت: عملیات انتقال قلب فرد مرگ مغزی شده از رشت به تهران برای انجام عمل پیوند فردا صبح انجام می‌شود.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، فردا؛ انتقال قلب پیوندی از رشت به پایتختمجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، از انتقال سومین قلب اهدایی توسط اورژانس خبر داد و اظهار کرد: سومین عملیات انتقال قلب صبح فردا انجام می شود؛ عضو پیوندی از یکی از بیمارستان های رشت و از فردی که دچار مرگ مغزی شده بود دریافت شد و به بیمارستان قلب شهید رجایی منتقل می شود.

وی با تاکید بر رضایت والدین فرد بیمار ادامه داد: این پرواز و عملیات جراحی با مدیریت سازمان اورژانس کشور و با همکاری اداره پیوند اتفاق خواهد افتاد؛ این ابتدای انجام انتقال اعضا و همراهی با اداره پیوند است و امید به پایداری این ارتباط داریم.

جزئیات جراحی قلب پیوندی از رشت به پایتخت

سخنگوی اورژانس کشور درباره جزئیات جراحی گفت: بنا بر برنامه ریزی های انجام شده تیم اورژانس کشور ساعت ۷و نیم صبح به سمت رشت حرکت خواهد کرد و پس از پایان عمل در حوالی ساعت ۱۰:۳۰ صبح، تیم امدادی همراه با قلب اهدا شده به سمت تهران حرکت خواهد کرد.

خالدی گفت: در تلاش هستیم تا در کم تر از یک ساعت قلب را به بیمارستان برسانیم؛ ابتدا تیم اعزامی با هواپیما به فرودگاه مهرآباد و از آنجا با بالگرد به بیمارستان منتقل می شود.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1039683{/gallery}

افزودن نظر