مهلت ارسال آثار و ویرایش رشته‌های معارفی جشنواره قرآن و عترت امروز به پایان می‌رسد

مهلت ارسال آثار و ویرایش رشته‌های معارفی جشنواره قرآن و عترت امروز به پایان می‌رسد
مهلت ارسال آثار هنری، ادبی و پژوهشی به جشنواره قرآن و عترت و ویرایش نهایی اطلاعات برگزیدگان دانشگاهی در رشته‌های معارفی امروز به پایان می‌رسد.

مهلت ارسال آثار و ویرایش رشته‌های معارفی جشنواره قرآن و عترت امروز به پایان می‌رسد
به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مهلت ارسال آثار هنری، ادبی و پژوهشی به جشنواره قرآن و عترت و ویرایش نهایی اطلاعات برگزیدگان دانشگاهی در رشته های معارفی امروز به پایان می رسد. دانشجویان لازم است آثار خود را به دبیرخانه جشنواره تحویل و آثار ادبی و پژوهشی خود را در سامانه جشنواره بارگذاری کنند.
بر اساس این گزارش، لازم است دانشجویان متقاضی شرکت در رشته های هنری تجسمی و تالیف کتاب آثار خود را به دبیرخانه جشنواره در دانشگاه محل تحصیل تحویل نمایند و کارشناس قرآنی دانشگاه حداکثر تا فردا آثار دانشجویان را به آدرس تهران، خیابان ولیعصر بالاتر از طالقانی، ورودی گالری عصر جدید دبیرخانه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزات بهداشت ارسال نماید.
اصل آثار تولید شده در رشته های خوشنویسی، نقاشی، تذهیب، معرق، منبت، تالیف کتاب لازم است به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.
در رشته عکاسی و پوستر نیازی به چاپ اثر نیست و لازم است در صفحه شخصی شرکت کنندگان بارگذاری شود و فایل آثار مربوط به رشته فیلم کوتاه، اپلیکیشن و نمایش روی DVD یا CD ارسال شود.
آثار مرتبط با رشته شعر، داستان، نمایشنامه نویسی، فیلم نامه نویسی، مقاله، تلخیص کتاب، نقد کتاب باید در سایت ثبت نام جشنواره بارگذاری و لازم است مشخصات کانال مجازی نیز در سایت درج شود.
در رشته تالیف کتاب علاوه بر ارسال اصل اثر لازم است فایل اثر نیز در صفحه شخصی شرکت کنندگان بارگذاری و سی دی تلاوت شرکت کنندگان در بخش آوایی نیز لازم است به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.

افزودن نظر