همایش فصلی مدیریت پروژه در دانشگاه شریف برگزار می‌شود

همایش فصلی مدیریت پروژه در دانشگاه شریف برگزار می‌شود
مرکز آموزش‌های تخصصی کاربردی معاونت آموزش جهاددانشگاهی صنعتی شریف، همایش فصلی مدیریت پروژه را با رویکرد تحلیل کسب و کار در سازمان‌های پروژه محور برگزار می‌کند.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مرکز آموزش های تخصصی کاربردی معاونت آموزش جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، همایش فصلی مدیریت پروژه را با رویکرد تحلیل کسب و کار در سازمان های پروژه محور برگزار می کند.
در این همایش موضوعات کاربردی و نوین در قالب دو بخش کاربرد ها و نتایج تحلیل کسب و کار بر اساس استاندارد BABOK و پیاده سازی استاندارد PMBOK با رویکرد مدیریت فرآیند های کسب و کار BPM ارائه می شود.
برنامه و سرفصل های این همایش شامل معرفی استاندارد BABO، مقایسه مدارک بین المللی CBAP و PBA محاسن، معایب، آینده شغلی، معرفی زمینه های شغلی تحلیگر کسب و کار، نحوه پیاده سازی استاندارد BABOK در سازمان های پروژه محور، مفاهیم و چهارچوب مدیریت فرآیند های کسب و کار (BPM)، نکات مهم در پیاده سازی استاندارد PMBOK و نحوه پیاده سازی استاندارد PMBOK در سازمان با رویکرد BPM است.
لازم به ذکر است، این همایش چهارشنبه ۵ تیر ماه سال ۹۸ از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در محل سالن همایش های جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار می شود.

افزودن نظر