آقای رئیسی؛ با بازدید سرزده تشکل‌های دانشجویی و اصحاب رسانه از زندان‌ها موافقت کنید

آقای رئیسی؛ با بازدید سرزده تشکل‌های دانشجویی و اصحاب رسانه از زندان‌ها موافقت کنید
مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه تهران با انتشار نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضائیه خواستار بازدید سرزده تشکل‌های دانشجویی، فعالان مدنی و اصحاب رسانه از زندان‌ها شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه تهران با انتشار نامه ای خطاب به رییس قوه قضاییه بابت اتفاقات پیش آمده در زندان فشافویه، خواستار بازدید سرزده تشکل های دانشجویی، فعالان مدنی و اصحاب رسانه از زندان ها شد.

متن نامه مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه تهران خطاب به رییس قوه قضائیه به شرح زیر است:

حجت الاسلام و المسلمین آقای ابراهیم رئیسی
ریاست محترم قوه قضائیه
سلام علیکم
در روزهای گذشته دیدیم که جنابعالی دستور پیگیری پرونده قتل علیرضا شیرمحمدعلی را صادر کردید ابتدا بر خود لازم می دانیم که از این اقدام به موقع جنابعالی تقدیر کنیم و امیدواریم که همین رویه در موارد پیش رو نیز تکرار شود. منتهی یکی از ایراداتی که تاکنون به عملکرد جنابعالی وارد بوده همین "قول دادن های بدون بازه زمانی مشخص برای اجرا بوده" کمااینکه در مورد قضیه سیل و همچنین موضوع خصوصی سازی جنابعالی قول های مشابهی دادید منتهی اکنون پس از گذشت چند ماه نتیجه ای رخ نداد و لذا از شما خواستاریم که برای پیگیری موضوع قتل رخ داده و همچنین سایر موارد مذکور مدت زمان مشخصی وضع کنید.

و اما مهم تر از این مورد پیش آمده موارد متعددی است که از زندان های جمهوری اسلامی گزارش شده و بارها سبب سوء استفاده ضد انقلاب از این مسئله گردیده است، لذا پیشنهاد می کنیم یک بار برای همیشه دامن نظام مقدس اسلامی را از اتهام پاک کنید و اگر همان ادعاها درست بوده به اصلاح این روند بپردازید و لذا پیشنهاد می کنیم با بازدید سرزده تشکل های دانشجویی و فعالان مدنی و اصحاب رسانه از زندان ها موافقت نمایید.

آقای رئیسی با بازدید سرزده از زندان ها موافقت نمایید

افزودن نظر