توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1034230
معاون علمی فناوری رئیس جمهور مطرح کرد؛

امضا ۶۰ قرارداد در حوزه سلامت با وزارت بهداشت/ بیشترین اعتبارات معاونت علمی به توسعه فناوری در حوزه بهداشت مربوط است

امضا ۶۰ قرارداد در حوزه سلامت با وزارت بهداشت/ بیشترین اعتبارات معاونت علمی به توسعه فناوری در حوزه بهداشت مربوط است

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز،

ستاری گفت: در سالیان گذشته بیش از ۶۰ مورد قرارداد در حوزه دارو و سلامت با وزارت بهداشت به امضا رسانده ایم.
امضا ۶۰ قرارداد در حوزه سلامت با وزارت بهداشت/ بیشترین اعتبارات معاونت علمی به توسعه فناوری در حوزه بهداشت مربوط استبه گزارش خبرنگار حوزه فن آوری گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، سورنا ستاری معاون علمی فناوری رئیس جمهور امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بیش از پنج سال است که با وزارت بهداشت در حال همکاری و تعامل خوبی در زمینه فناوری های حوزه سلامت و دارویی هستیم و رونمایی هفت مورد امروز بخشی کوچکی از همکاری های ما با وزارت بهداشت است.
وی ادامه داد: در سالیان گذشته بیش از ۶۰ مورد قرارداد در حوزه دارو و سلامت با وزارت بهداشت به امضا رسانده ایم و بیشترین اعتبارات معاونت علمی فناوری مربوط به توسعه فناوری در حوزه بهداشت است که عدد قابل توجهی در زمینه مصارف دارو و مواد اولیه دارویی اختصاص داده شده است.
ستاری تاکید کرد: نسل جدید شرکت های دانش بنیان فعالیتشان در حوزه های فناوری و به خصوص تولید دارو های جدید هایتک و حتی مواد اولیه دارویی است و معاونت علمی فناوری در زمینه تولید دارو با شرکت های دانش بنیان در حال اخذ قرار داد است و من امیدوارم با تولید دارو های جدید زندگی مردم بهتر شود و این رونمایی فواید زیادی برای زندگی های مردم داشته باشد.
انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1034230{/gallery}

افزودن نظر