توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1033770

امروز؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد

امروز؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد
مهلت ثبت نام در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال ۹۸ دانشگاه آزاد ساعت 24 امروز به پایان می‌رسد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد، مهلت ثبت نام در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال ۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد به پایان می رسد.

داوطلبان به منظور ثبت نام و شرکت در مصاحبه موظفند با مراجعه به سامانه مخصوص به ازای هر رشته/گرایش مجاز به منظور حضور در جلسه مصاحبه مبلغ ۹۲۰ هزار ریال پرداخت و ثبت نام کنند.

به اطلاع تمام داوطلبانی که موفق به رسیدن به مرحله مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال ۹۸ دانشگاه آزاد شده اند، می­ رساند که در سال جاری تمام مصاحبه های دوره دکتری تخصصی به صورت متمرکز در تهران برگزار می شود.

آن دسته از داوطلبانی که در یک یا چند رشته گرایش در واحد های دانشگاهی در سطح کشور حد نصاب نمره شرکت در مصاحبه این دوره را کسب کرده اند، لازم است برای هر رشته گرایش تنها در یک مرحله مصاحبه که در تهران برگزار می شود، شرکت کنند.

داوطلبان باید پس از ثبت نام از بخش گزارش وضعیت، رسید ثبت نام و پرداخت وجه مصاحبه را دریافت و آن را تا زمان شرکت در جلسه مصاحبه نگهداری کنند.

گفتنی است عدم ثبت نام در سامانه به منزله انصراف خواهد بود. همچنین زمان و نحوه شرکت داوطلبان در مصاحبه متعاقباً اعلام خواهد شد.

انتهای پیام /

جزئیات ثبت نام در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

تماشاخانه تصویر

{gallery}1033770{/gallery}

افزودن نظر