آمریکایی‌ها بزرگترین نقطه ضعف خود را فقدان یک رهبری روحانی می‌دانند

آمریکایی‌ها بزرگترین نقطه ضعف خود را فقدان یک رهبری روحانی می‌دانند
سرلشکر حسین سلامی با بیان اینکه امریکایی‌ها بزرگترین نقطه ضعف خود را فقدان یک رهبری روحانی عنوان کرده اند، گفت: رهبران آمریکا از هیچ کجا می‌آیند و این رهبری مانند ترامپ است که می‌تواند هویت آمریکا را هم به باد بدهد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، سرلشکر سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در آیین ملی بزرگداشت استاد تراز انقلاب اسلامی که به همت بسیج اساتید تهران بزرگ در دانشگاه امیر کبیر برگزار شد، گفت: شهید چمران بصیر بود و آنچه شخصیت این شهید را ساخت این بود که شکوه تمدن غرب او را مجذوب و مرعوب نکرد و از دانشگاه به میدان جهاد هجرت کرد.

وی افزود: شهید چمران با آن لطافت های روحی مظهری از عاطفه بود و انسانیت در او تجلی یافته بود، اما در کنار قلب نازک و چشمان پر از اشک یک شخصیت مستحکم مانند حدید بود و در مقابل کفار می ایستاد.

سلامی افزود: ترکیب علم، هنر و جهاد از چمران یک شخصیت جاودانه ساخته بود بنابراین یاد و خاطره و حماسه آفرینی او را گرامی می داریم.

وی تصریح کرد: بذر هایی که چمران در وجود کودکان لبنانی کاشت امروز به شجره طیبه ای به نام حزب الله لبنان تبدیل شده است.
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ملت ها برای رشید شدن و رشد یافتگی به منابع تولید هویت پایدار نیاز دارند البته اقتصاد، میزان جمعیت، وسعت و قدرت دفاعی مهم هستند، اما هیچ چیز به مانند منابع تولید هویت به عنوان منبع قدرت شناخته نمی شوند.

سلامی با بیان اینکه امریکایی ها بزرگترین نقطه ضعف خود را فقدان یک رهبری روحانی عنوان کرده اند، افزود: رهبران آمریکا از هیچ کجا می آیند و این رهبری مانند ترامپ است که می تواند هویت آمریکا را هم به باد بدهد، چون ترامپ هیچ کدام از شاخص های یک انسان عادی و نرمال را هم ندارد.

افزودن نظر