توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1027944
در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

خبر خوش برای دانشجویان؛ کاهش اجاره بهای سراهای دانشجویی از ۱۵۰ به ۱۳۵ روز

خبر خوش برای دانشجویان؛ کاهش اجاره بهای سراهای دانشجویی از ۱۵۰ به ۱۳۵ روز
معاون صندوق رفاه دانشجویان گفت: اجاره‌بهای سرا‌های دانشجویی در نیم سال دوم ۹۸ از ۱۵۰ روز به ۱۳۵ روز کاهش پیدا کرده است.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، کاهش اجاره بهای سرا های دانشجویی از ۱۵۰ به ۱۳۵ روز/ اجرا شدن طرح رتبه بندی کالبدی سراهای دانشجوییعباس قنبری معاون صندوق رفاه دانشجویان در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به کاهش اجاره بهای سرا های دانشجویی، اظهار کرد: اجاره بهای سرا های دانشجویی در نیم سال دوم ۹۸ از ۱۵۰ روز به ۱۳۵ روز کاهش پیدا کرده است به این معنا که دیگر ایام تعطیلات در اجاره محاسبه نمی شود و به طور مثال فرد به دلیل تعطیلات عید اجاره بها نمی پردازد که این کار به نفع دانشجو است، همچنین اجاره بهای ترم تابستان در این نیم سال افزایشی نخواهد داشت.

محاسبه عادی اجاره بهای ترم تابستان

وی ادامه داد: صندوق رفاه دانشجویان با هدف حمایت از دانشجویان و قشر فرهیخته برای کاهش هزینه ها تلاش می کند، به این منظور اجاره بهای ترم تابستان که با ۵۰ درصد افزایش نسبت به مبلغ مصوبه محاسبه شده است، به صورت عادی محاسبه و دریافت می شود.

قنبری بیان کرد: صندوق رفاه دانشجویان در خصوص افزایش کیفیت خدمات رفاهی ارائه شده به دانشجویان در نظر دارد طرح تعمیر، تجهیز و ارتقا سرا های دانشجویی در سال ۹۸ را مطابق سال های گذشته اجرا کند.

اجرای طرح رتبه بندی کالبدی سراهای دانشجویی

معاون صندوق رفاه دانشجویان با اشاره به اجرا شدن طرح رتبه بندی کالبدی سراهای دانشجویی، گفت: با توجه به اهمیت دسترسی دقیق و سریع به آمار، اطلاعات و وضعیت فضای کالبدی و امکانات سرا های دانشجویی برای برنامه ریزی و اخذ تصمیمات مدیریتی صحیح و همچنین توزیع عادلانه منابع مالی و امکانات این صندوق طرح رتبه بندی کالبدی سرا های دانشجویی را به صورت مستقل از رتبه بندی موجود در دستور کار قرار داده است و شاخص های مربوطه تهیه و در سامانه خوابگاهی صندوق رفاه دانشجویان بارگذاری شده است.

معاون صندوق رفاه دانشجویان با بیان اینکه صندوق رفاه دانشجویان ۲۱ نوع وام در سه حوزه مسکن، ضروری و تحصیلی وام می دهد، گفت: صندوق رفاه برای رفاه حال دانشجویان برنامه هایی دارد تا بتوان به آن ها حتی در شرایط سخت کمک کرد.

وی ادامه داد: پس از برگزاری جلسه هیئت امنا برای وام دانشجویان تصمیم خواهیم گرفت که مبلغ وام ها چقدر باشد؛ پس از برگزاری جلسه هیئت امنا وام ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1027944{/gallery}

افزودن نظر