توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1027244
وزیر علوم؛

منابع علوم انسانی نسبت به گذشته غنی‌تر شده است

منابع علوم انسانی نسبت به گذشته غنی‌تر شده است
غلامی گفت: شرایط کنونی دانشگاه‌های کشور در حوزه تامین منابع علوم انسانی نسبت به برخی بازه‌های دیگر غنی‌تر شده است.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، اساتید حوزه علوم انسانی باید به وزارت علوم کمک کنند، منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مراسم بزرگداشت حجت الاسلام و المسلمین احمد احمدی اظهار کرد: ایشان علاقه مند به تدوین کتب درسی در حوزه علوم انسانی بودند و تا آخر عمر خود به این حوزه علاقه مند بود.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه به شاگردان این استاد توصیه می کنم تا نگاه ایشان را ادامه دهند، گفت: شاگردان استاد احمدی باید نگاه ایشان به اهداف والای نشر در حوزه علوم انسانی و سازمان ثبت را جزو برنامه های خود قرار دهند تا مسئولیت ها به شکل احسن انجام شود.

غلامی گفت: از اساتید می خواهیم هم وزارت علوم، سازمان سمت و شورای تحول علوم انسانی را از نظرات خود بهره مند کنند، شرایط کنونی دانشگاه های کشور در حوزه تامین منابع علوم انسانی نسبت به برخی بازه های دیگر غنی تر شده است؛ برای مثال در سال های ۶۰ و یا پس از پیروزی انقلاب نیاز شدیدی به متون این سازمان وجود داشت.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: نیاز امروز دانشگاه های کشور به تامین منابع علمی در حوزه علوم انسانی توسط سازمان سمت تامین شده است و همچنین سازمان می توانند در این حوزه وظایف خود را انجام دهد و نیاز و هم افزایی در بخش های مختلف دیگر این سازمان حوزه دارد.

انتهای پیام/

اظهارات غلامی در بزرگداشت حجت الاسلام و المسلمین احمد احمدی

تماشاخانه تصویر

{gallery}1027244{/gallery}

افزودن نظر