توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1026729
صفوی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

ابلاغ تکلیف اعضای قرارگاه تامین دارو و تجهیزات پزشکی/ شرکت‌های دانش بنیان برای تامین اولویت‌های تجهیزات پزشکی پای کار می‌آیند

ابلاغ تکلیف اعضای قرارگاه تامین دارو و تجهیزات پزشکی/ شرکت‌های دانش بنیان برای تامین اولویت‌های تجهیزات پزشکی پای کار می‌آیند

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، مدیر کل اداره تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو گفت:با معاونت علمی در حال عقد تفاهم نامه هستیم تا از ظرفیت شرکت های دانش بنیان برای تامین اولویت های در حوزه تجهیزات پزشکی استفاده کنیم.

حسین صفوی مدیر کل اداره تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به برگزاری اولین جلسه قرارگاه تامین دارو و تجهیزات پزشکی اظهار کرد: دوشنبه اولین جلسه قرارگاه تامین دارو و تجهیزات پزشکی برای هماهنگی بین معاونت های دارو و تجهیزات پزشکی برگزار شد و گزارش وضعیت را خدمت به وزیر بهداشت و اعضای قرارگاه ارائه کردیم.

ابلاغ ضربتی تصمیمات در جلسات قرارگاه دارو و تجهیزات پزشکی

مدیر کل اداره تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو ادامه داد: ما در اولین جلسه در مورد اقدامات لازم در تصمیم گیری کردیم و بلافاصله وزیر بهداشت دستور داد این اقدامات ابلاغ و اجرایی شوند و به دلیل اینکه همه دست اندرکاران دارو و تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت در جلسات قرار گاه حضور دارند، تصمیمات جمعی و با در نظر گرفتن همه شرایط گرفته و اجرایی می شوند.

صفوی بیان کرد: در این جلسه تکالیف هر واحد وزارت بهداشت در زمینه تامین دارو و تجهیزات پزشکی ابلاغ و تکالیفی نیز به عهده اداره کل تجهیزات پزشکی به منظور تامین تجهیزات پزشکی گذاشته شد.

مدیر کل اداره تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو اظهار کرد: ما با معاونت علمی در حال پیگیری و عقد تفاهم نامه هستیم و یکی از اقدامات این است که از ظرفیت شرکت های دانش بنیان برای تامین اولویت های در حوزه تجهیزات پزشکی استفاده کنیم.

فرمولی برای ورود سریع تجهیزات پزشکی دانش بنیان به بازار

صفوی بیان کرد: مقرر شده است تا شرکت های دانش بنیان را برای اخذ تاییدیه کالا کمک کنیم و شرکت های دانش بنیان با همکاری وزارت بهداشت به شرکت های مشاور معرفی می شوند تا برای تسلیم اسناد به وزارت بهداشت آماده شوند و زودتر بتوانند تایید و پروانه ساخت کالا را اخذ کنند.

مدیر کل اداره تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو یادآوری کرد: همچنین با معاونت علمی در زمینه حمایت های مالی در حال بحث و بررسی هستیم و هنوز به جمع بندی نرسیده ایم و در تلاش هستیم تا بتوانیم به بهترین نحو تسهیلات حمایت های مالی فراهم شوند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1026729{/gallery}

افزودن نظر