اجلاس «دانشگاه آزاد؛ گام دوم انقلاب اسلامی» ۲۲ خرداد در واحد علوم و تحقیقات برگزار می‌شود

اجلاس «دانشگاه آزاد؛ گام دوم انقلاب اسلامی» ۲۲ خرداد در واحد علوم و تحقیقات برگزار می‌شود
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: اجلاس «دانشگاه آزاد اسلامی؛ گام دوم انقلاب اسلامی» روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه ۲۲ و ۲۳ خردادماه برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به برگزاری اجلاس رؤسای واحد های دانشگاه آزاد اسلامی در گرامیداشت سی وهفتمین سالگرد تأسیس این دانشگاه، گفت: این اجلاس با عنوان دانشگاه آزاد اسلامی؛ گام دوم انقلاب اسلامی روز های چهارشنبه و پنجشنبه (۲۲ و ۲۳ خردادماه) برگزار می شود.
وی با اشاره به برگزاری افتتاحیه این اجلاس از ساعت ۸:۳۰ صبح فردا (چهارشنبه) در واحد علوم و تحقیقات، افزود: علاوه بر حضور و سخنرانی ولایتی و طهرانچی در این اجلاس، غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، حجت الاسلام عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، رؤسای کمیسیون های مجلس شورای اسلامی و... نیز حضور خواهند داشت.
وی ادامه داد: این اجلاس یکی از رویداد های بزرگ و مهم دانشگاه آزاد اسلامی در سال جاری است که با حضور رؤسای واحد های دانشگاهی، معاونان و مدیران کل سازمان مرکزی، مسئولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی و رؤسای دبیرخانه های هیأت های امنای استانی در کتابخانه دکتر حبیبی واحد علوم و تحقیقات برگزار خواهد شد.
حجت الاسلام کلانتری با بیان اینکه رویکرد اصلی این اجلاس، عملیاتی کردن سیاست ها و ساختار جدید دانشگاه آزاد اسلامی است، خاطرنشان کرد: با توجه به تغییرات به وجود آمده در ساختار سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، بناست در این اجلاس بحث های کلیدی و مهم مطرح شده و به سؤالات و ابهامات رؤسای واحد ها و مسئولان پاسخ داده شود و سلسله گفت و شنود هایی نیز بین صف و ستاد به وجود آید.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به حضور جمعی از مسئولان دانشگاهی و کشوری در افتتاحیه این اجلاس، گفت: حضور دکتر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه در این اجلاس مغتنم است که قرار است مسائل، سیاست ها و رویکرد های اصلی دانشگاه توسط ایشان برای همه مسئولان دانشگاهی تبیین شود.
کلانتری با بیان اینکه همزمان با برگزاری نشست اصلی، چندین نشست تخصصی تدارک دیده شده است، خاطرنشان کرد: نشست تخصصی مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحد های دانشگاه آزاد اسلامی، نشست تخصصی واحد های دارای دانشجویان غیرایرانی و نشست تخصصی واحد های دارای رشته های علوم پزشکی از جمله برنامه های جانبی این اجلاس دو روزه است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: پس از برگزاری مراسم اختتامیه این اجلاس، میهمانان با حضور در یادمان شهدای گمنام واحد علوم و تحقیقات به مقام رفیع شهدای دفاع مقدس ادای احترام خواهند کرد و اجلاس دو روزه دانشگاه آزاد اسلامی؛ گام دوم انقلاب اسلامی با قرائت بیانیه، به کار خود پایان خواهد داد.

افزودن نظر