توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1025794
رئیس هیئت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران عنوان کرد:

تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی با تولیدکنندگان داخلی/ تحریم‌ها بازار داخل را رقابتی کرده است

تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی با تولیدکنندگان داخلی/ تحریم‌ها بازار داخل را رقابتی کرده است
یوسفی گفت: برخی از تولیدکنندگان معتقد هستند تحریم‌ها به نوعی موجب به وجود آمدن بازار رقابتی شده تا بتوانند از لحاظ کیفیت و مرغوبیت کالا‌های خود را ارتقا دهند.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی توسط تولیدکنندگان داخلی، مهدی یوسفی رئیس هیئت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران در حاشیه بازدید از نمایشگاه ایران هلث اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه هایی مانند ایران هلث امکانی را فراهم می کند تا تولیدکنندگان ایرانی با وجود تحریم های ظالمانه علیه کشور نشان دهند می توانند تا حدودی نیاز های کشورمان را در زمینه تجهیزات و ملزومات پزشکی با کیفیت تامین کنند.
وی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه از ۲۳ محصول تجهیزات و ملزومات پزشکی ساخت ایران رونمایی شده است، افزود: با توجه به اهمیت موضوع از این نمایشگاه بازدید و با تولیدکنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی از نزدیک دیدار و گفتگو کردم، برخی از تولیدکنندگان معتقد هستند تحریم ها به نوعی موجب به وجود آمدن بازار رقابتی شده تا بتوانند از لحاظ کیفیت و مرغوبیت کالا های خود را ارتقا دهند.

تولیدکنندگان داخلی نسبت به سال های گذشته افزایش داشته است

عضو هیئت اجرایی قرارگاه سازمان غذا و دارو افزود: خوشبختانه امسال تعداد تولیدکنندگان داخلی نسبت به سال های گذشته افزایش یافته است و این مسئله می تواند در شرایط تحریم نتایج درخور توجهی را به همراه داشته باشد؛ چراکه تولیدکنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی کشورمان آگاه هستند که ارتقا هرچه بیشتر کیفیت محصولاتشان نشان از اهمیت برخورداری از سلامت برای آحاد مردم جامعه است.
رئیس هیئت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران گفت: همچنین هیئت امنا جهت ترغیب و رونق تولید داخل و شرکت های دانش بنیان تاکنون اقدام به خرید راهبردی و پیش خرید تجهیزات تولید داخل نموده است.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1025794{/gallery}

افزودن نظر