ثبت‌نام آزمون ملی دانش‌آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور ۴ تیرماه ۹۸ آغاز می‌شود

ثبت‌نام آزمون ملی دانش‌آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور ۴ تیرماه ۹۸ آغاز می‌شود
ثبت‌نام مرحله نظری یازدهمین دوره آزمون ملی دانش‌آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور از ساعت ۱۸ روز سه‌شنبه چهارم تیرماه انجام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، ثبت نام مرحله نظری یازدهمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور در رشته دندانپزشکی عمومی طبق قوانین و مقررات و اطلاعیه های این آزمون از ساعت ۱۸ روز سه شنبه چهارم تیرماه آغاز می شود و تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه دهم تیرماه ۹۸ ادامه دارد.
کارت شرکت در این آزمون نیز از ساعت ۱۸ روز سه شنبه هشتم مردادماه در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر خواهد شد (داوطلبان باید پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی خود را در روز آزمون همراه داشته باشند، در غیر این صورت از ورود آنان به سالن برگزاری آزمون جلوگیری خواهد شد).
آزمون دروس اختصاصی و علوم پایه دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور در رشته دندانپزشکی عمومی به ترتیب در ساعات ۹ صبح و ۲ بعد از ظهر روز پنجشنبه دهم مردادماه در یکی از دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مستقر در تهران برگزار خواهد شد که نشانی آن روی کارت ورود به جلسه درج می شود.
پس از آزمون مرحله نظری اسامی قبول شدگان در سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد و قبول شدگان، جهت شرکت در مرحله عملی آزمون به یکی از دانشگاه های علوم پزشکی تهران یا شهید بهشتی معرفی می شوند.
تاکید می شود، داوطلبان پیش از ثبت نام اینترنتی، باید در مرکز خدمات آموزشی وزارت متبوع تشکیل پرونده داده یا آن را تکمیل کنند. فقط افرادی که توسط مرکز خدمات آموزشی به دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی معرفی شده باشند، مجاز به شرکت در آزمون ملی هستند.

افزودن نظر