«سومین کنگره بین‌المللی زیست‌پزشکی» آبان ماه ۹۸ برگزار خواهد شد

«سومین کنگره بین‌المللی زیست‌پزشکی» آبان ماه ۹۸ برگزار خواهد شد
پرمخاطب‌ترین کنگره بین‌المللی پزشکی تحت عنوان «زیست پزشکی ۲۰۱۹» با همکاری جمعی از دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی کشور نوزدهم آبان ماه ۹۸ برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با توجه به اهمیت جهانی علم در خدمت صلح و توسعه، کنگره زیست پزشکی پتانسیل ایجاد فضایی مناسب جهت تبادلات پژوهشی میان ایران و کشور های اروپایی و آسیایی را از طریق جذب حمایت دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی سراسر دنیا فراهم می کند.
از این رو برای اولین بار سومین کنگره بین المللی زیست پزشکی، به عنوان پرمخاطب ترین کنگره بین المللی پزشکی در ایران، با همکاری فرهنگستان علوم پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشگاه شاهد، سازمان جهانی یونسکو، دانشگاه کوفه، دانشگاه کاتب، کالج اویسینا و با حمایت ۱۰۰ مرکز تحقیقاتی و بیمارستانی، ۱۹ آبان ماه سال جاری به مدت ۸ روز برگزار خواهد شد.
این کنگره محلی برای ارائه و آشنایی با جدیدترین ایده های فناورانه در حوزه علوم پزشکی نوین است و فرصتی برای آشنایی با جدیدترین پژوهش های حوزه پزشکی و زیست شناسی، از علوم پایه تا علوم بالینی و همچنین با اساتید برتر دنیا و شناسایی نخبگان علمی در رشته پزشکی و زیست شناسی فراهم می کند.

ارسال مقاله برای این رویداد تا سیزدهم مهرماه ۹۸ ادامه دارد و داوری آن ها همزمان با ارسال مقالات انجام می گیرد.

افزودن نظر