توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1008273
جهانگیری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

ممنوعیت استفاده از برند سلامت در کنار مطب‌ها/ زیرمیزی در شهرستان‌ها به صفر رسیده است

ممنوعیت استفاده از برند سلامت در کنار مطب‌ها/ زیرمیزی در شهرستان‌ها به صفر رسیده است
معاون فنی نظام پزشکی گفت: استفاده از برند سلامت در کنار مطب پزشکان تخلف و از سوی سازمان نظام پزشکی پیگیری می‌شود.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز،

ممنوعیت استفاده از برند سلامت تحت عنوان مسائل مختلف در کنار مطب پزشکان/ استانداردسازی راهنمای اخلاق حرفه ای برای جامعه پزشکیمحمد جهانگیری معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی در گفتگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: سازمان نظام پزشکی در حوزه های درمان و در راستای رسیدگی به مسائل و مشکلات احتمالی اقدامات مناسبی انجام داده که یکی از موضوعات اعزام کارشناسان حوزه ویزیت در بخش سرپایی است.
وی ادامه داد: به طور معمول ویزیت در بخش بستری مراکز در مانی و بیمارستان ها رعایت می شود و سازمان نظام پزشکی استاندارد هایی بر اساس راهنما های بالینی اخلاق حرفه ای به سازمان های ذی ربط اعلام کرده است.
جهانگیری تاکید کرد: در سازمان نظام پزشکی مباحثی مانند صدور روانه به صورت آنلاین انجام می شود و این کار در راستای ارائه تسهیلات بیشتر به جامعه پزشکی و سرعت بخشیدن امور در سراسر کشور انجام می شود.

ضرورت دریافت اطلاعات پزشکان پیش از مراجعه

معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی تاکید کرد: مردم باید قبل از مراجعه به پزشک بتوانند اطلاعات پزشکان را از سامانه نظام پزشکی متوجه شوند و بر اساس این اطلاعات به پزشک مورد نظر خود جهت دریافت خدمات بهداشتی و درمانی مراجعه کنند.
وی با اشاره به دریافت های غیر متعارف در حوزه پزشکی افزود: واقعیت امر این است که دریافت تعرفه غیر متعارف از چند سال گذشته تا امروز کاهش چشمگیری داشته است و این موضوع در شهرستان های کشور تقریبا به صفر رسیده اما موارد نادر در برخی از کلان شهر ها از سوی مردم به سازمان نظام پزشکی گزارش داده شده است.
معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی گفت: هر خدمتی که در حوزه پزشکی در کنار مطب ها انجام می شود باید در این حوزه تعریف شده باشد، زیرا در شان پزشکان نیست که افرادی از برند سلامت برای انجام کار های خود استفاده کنند و اگر فردی در کنار مطب پزشکان فعالیت جانبی انجام دهد تخلف کرده و به وسیله سازمان نظام پزشکی مسائل پیگیری می شود.
انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1008273{/gallery}

افزودن نظر