توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1007588
معاون فنی سازمان نظام پزشکی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

ضرورت عرضه محصولات آرایشی بهداشتی در داروخانه‌ها/ فروش لوازم آرایشی به سازمان نظام پزشکی ارتباطی ندارد

ضرورت عرضه محصولات آرایشی بهداشتی در داروخانه‌ها/ فروش لوازم آرایشی به سازمان نظام پزشکی ارتباطی ندارد

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، جهانگیری گفت: اگر محصولات آرایشی بهداشتی در مکانی غیر از داروخانه عرضه شود، سلامت این محصولات دچار مشکل می شود.

ضرورت عرضه محصولات آرایشی بهداشتی در داروخانه ها/ فروش لوازم آرایشی به سازمان نظام پزشکی ارتباطی نداردمحمد جهانگیری معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: فروش لوازم آرایشی بهداشتی در داروخانه ها بر اساس مجوز و دستورالعمل های ابلاغی وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو انجام می شود که در این بین فروش یا عدم فروش لوازم آرایشی بهداشتی ارتباطی به سازمان نظام پزشکی ندارد.

وی ادامه داد: عرضه لوازم آرایشی بهداشتی در داروخانه های سراسر کشور سبب می شود تا نظارتی بر سلامت محصولات آرایشی بهداشتی از طریق سازمان های ذی ربط وجود داشته باشد و مسئول فنی داروخانه مسئولیت سلامت این محصولات را بر عهده دارد.

محصولات بهداشتی غیرمجاز، تهدیدی برای سلامت مردم

معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی تاکید کرد: اگر محصولات آرایشی بهداشتی در مکانی غیر از داروخانه ها عرضه شود ممکن است سلامت این محصولات دچار مشکل شود و همین مسئله باعث بروز محصولات تقلبی به بازار شود.

جهانگیری اضافه کرد: سازمان نظام پزشکی نظارت و امور مختلف مانند عرضه لوازم آرایشی بهداشتی دارد و با ساماندهی فعالیت داروخانه ها نظارت کافی را دارد.

وی گفت: قسمتی از درآمد داروخانه ها از طریق فروش لوازم آرایشی بهداشت است و عرضه این محصولات در داروخانه ها باعث ساماندهی و کنترل محصولات آرایشی بهداشتی در داروخانه ها می شود.

معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی یادآوری کرد: عرضه محصولات آرایشی بهداشتی در داروخانه های کشور از فروش محصولات تقلبی که تهدیدکننده سلامت افراد است به طور جدی پیشگیری و جلوگیری می کند.

انتهای پیام /

تماشاخانه تصویر

{gallery}1007588{/gallery}

افزودن نظر