وزیر ارتباطات:

اصلاح تعرفه های اینترنت اولویت وزارت ارتباطات است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: یکی از مهمترین اقداماتی که باید به سرعت انجام پذیرد اصلاح تعرفه های سرویس های اینترنتی است که از قبل مانده و این کار اولویت نخست من است.

شبکه‌های اجتماعی در خدمت سلامت محیط زیست

رسانه – شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر و اینستاگرام حاوی اطلاعات ارزشمندی هستند که دانشمندان می‌توانند از آن‌ها برای نظارت بر سلامت دیواره‌های مرجانی و دیگر اکوسیستم‌های مهم محیط زیست استفاده کنند.

گردهمایی فعالان چاپ سه‌بعدی برگزار می‌شود

گردهمایی فعالان ساخت افزایشی ایران (چاپ سه بعدی) 22 شهریور ماه توسط ستاد توسعه فناوری‌های مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی با حضور شرکت های فعال، اساتید و متخصصان برگزار می‌شود.
عبدالملکی در جمع دانشجویان:

برجام مسیر را برای از بین بردن تدریجی اقتصاد ما باز کرد/ رفع تحریم‌های داخلی مشکل اقتصادی را حل می‌کند

عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق(ع) گفت: برای حفظ برجام لازم است قراردادهای دیگری را هم بپذیریم از این جهت نه تنها برجام صنعت هسته‌ای ما را نابود کرد، بلکه مسیر را برای از بین بردن تدریجی اقتصاد ما باز…

Tekken به زودی برای موبایل عرضه می‌شود

رسانه – پس از مدت‌ها انتظار شرکت Namco Bandai، طی بیانیه‌ای اعلام کرد که بازی محبوب Tekken به زودی بر روی گوشی‌های هوشمند (اندروید و آی او اس) عرضه خواهد شد.
یک منبع آگاه اعلام کرد

«ضیاء هاشمی» سرپرست وزرات علوم می‌شود

پس از عدم معرفی وزیر پیشنهادی علوم به مجلس، بنابر اظهارات یک منبع آگاه عصر امروز سیدضیاء هاشمی معاون فرهنگی وزیر علوم به عنوان سرپرست وزرات علوم معرفی می‌شود.

ایجاد ۳ بازار در زمینه خدمات انرژی و محیط‌زیست

ایجاد سه بازار مهم مبنی بر بازارهای خدمات انرژی و محیط‌زیست، فناوری کارآمد انرژی، دانش فنی زیرساخت دستگاهی و نظام بند، برای توسعه امر بهینه‌سازی انرژی و محیط‌زیست ضروری است. 

ساخت دستگاه هشدار دهنده انتشار تشعشعات خطرناک

محققان پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای ایران موفق به طراحی و ساخت دستگاه هشدار دهنده انتشار پرتوهای خطرناک ایکس و گاما شده اند. این دستگاه در مراکز پزشکی که از پرتوهای ایکس و گاما برای مقاصد درمانی و تشخیصی…
باشگاه خبرنگاران جوان گزارش می دهد؛

چطور عینک بدبینی خود را برداریم؟

بدبینی نگرشی است که در آن روند امور رو به تباهی است و آرزو‌های آدمی برآورده نمی‌شود و پلیدی‌ها و سختی‌های زندگی بر خوبی‌ها و خوشی‌های آن سنگینی می‌کنند.
عضو این خبرخوان RSS شوید