کانون فرهنگی، مرکز تقویت مهارت ورزی

مدیرکل فرهنگی هنری وزارت آموزش ‌و پرورش با بیان این که کانون ها، مرکز تقویت مهارت ورزی هستند، گفت: در این راستا، ضروری است ارتباط کانون‌ها با سازمان فنی حرفه‌ای بیش ‌از پیش توسعه یابد.

تمرین بدنسازی در خانه

مشغله روزمره باعث شده تا افراد زیادی علی رغم علاقه‌ای که به ورزش دارند شرایط رفتن به باشگاه را نداشته باشند و به فکر انجام این تمرینات در خانه باشند.

بی ام و سری 3 مدل M340i معرفی شد

قدرتمندترین مدل استاندارد بی ام و سری 3 با پیشرانه ۶ سیلندر توربوشارژ، سریع تر از مرسدس بنز C43 AMG و آئودی S4 به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می رسد.

شناسایی استعدادها در اولویت امور تربیتی

دبیرکل شورای عالی آموزش ‌و پرورش،کانون‌های فرهنگی تربیتی را مکمل مدارس برشمرد و افزود: یکی از خدمات قابل‌تقدیری که امور تربیتی به‌ نظام کرده است شناسایی استعدادها است.

مشاهده سلول های زنده شبکیه امکان پذیر شد

تهران – ایرنا – محققان موسسه ملی چشم آمریکا با ترکیب دو روش تصویربرداری، قادر به مشاهده جزییات بی سابقه ای از قبیل نورون های زنده، سلول های بافت پوششی و عروق خونی موجود در عمق شبکیه چشم شدند.

پتروشیمی مهاباد عملکرد موفقی در رعایت مسایل زیست محیطی دارد

مهاباد- مدیرعامل مجتمع پتروشیمی مهاباد که از جمله طرح های فاخر دولت تدبیر و امید در آذربایجان غربی به شمار می رود، گفت: این مجتمع از ابتدای آغاز به کار خود تاکنون در رعایت استانداردها و ضوابط حفاظت از محیط…
عضو این خبرخوان RSS شوید