Menu
RSS

راه اندازی راکتور تحت بحران و مرکز تحقیقاتی پرتو پزشکی در دانشگاه آزاد

رئیس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی از راه اندازی رآکتور تحت بحران ( ویژه فعالیت های تحقیقاتی )و مرکز تحقیقاتی پرتو پزشکی در آینده نزدیک در این واحد دانشگاهی خبر داد.

شانزدهمین جشنواره پایان‌نامه سال دانشجویی برگزیدگان خود را شناخت

صبح امروز اختتامیه شانزدهمین جشنواره پایان‌نامه سال دانشجویی با حضور طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی، حجت الاسلام محمدیان، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و پورعلی، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی برگزار شد.
مدیرکل دفتر توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد خبر داد

انعقاد تفاهم‌نامه میان دانشگاه آزاد و سازمان بسیج علمی

مدیرکل دفتر توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد از برگزاری چهارمین جشنواره و نمایشگاه جهادگران علم و فناوری خبر داد و گفت: در حاشیه این جشنواره تفاهم‌نامه‌ای بین دانشگاه آزاد و سازمان بسیج علمی امضا می‌شود.

ریزگردها، کمبود منابع آبی و گسترش کویرازچالش های جدی محیط زیست ایران

رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد گفت: تغییرات اقلیم تهدیدی بسیار جدی و آثار مخرب و بعضا جبران ناپذیری بر محیط زیست دارد و بحث ریزگردها، کمبود منابع آبی، گسترش کویرها از جمله چالشهایی است که ایران با آن روبرو…
پیوند خانه و خودرو؛

پذیرایی به سبک خانه در خودرو!

به تازگی طرح خیره کننده ای برای خودروها ارایه شده که فضای داخل آنها دسته کمی از یک خانه و امکانات راحت آن ندارد.

حلقه تحلیل بیانات مقام معظم رهبری در دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران برگزار می‌شود

مسئول تشکیلات دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران گفت: به همت جامعه اسلامی دانشجویان دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران، حلقه تحلیل بیانات مقام معظم رهبری چهارشنبه هر هفته در این دانشکده برگزار می‌شود.

نرم افزارهای تشخیص چهره قادر به تشخیص نژاد نیستند

محققان MIT دلیل غافلگیرکننده‌ای برای یکی از مشکلات عجیب نرم‌افزارهای تشخیص چهره که دقت بسیار کم آن‌ها در شناسایی چهره رنگین‌پوستان و به‌ویژه سیاه‌پوستان باشد، بیان می کنند.علت این مشکل این است که اغلب مهندسان و افرادی که در توسعه…

سرطان های شایع در ایران

دبیرعلمی دوازدهمین کنگره بین المللی سرطان سینه با اشاره به اینکه سرطان یکی از مهمترین چالش های دنیا است، گفت: سرطان های سینه و روده بزرگ در کشور روبه افزایش است.

راه گشایی دولت برای گسترش تولید و صادرات محصولات دانش بنیان

کرج - استقرار مرکز صنایع دانش بنیان در منطقه ویژه اقتصادی پیام در استان البرز، علاوه بر ساماندهی این صنایع، تصمیمی راهبردی و راه گشا برای گسترش تولید و صادرات این محصولات است که با حمایت ویژه دولت می تواند…
عضو این خبرخوان RSS شوید