یادداشت/ داوود مهدوی‌زادگان

انتخاب شرافتمندانه

دانشیار پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی یادداشتی با عنوان « انتخاب شرافتمندانه» درباره فیلمی که اخیرا از مجلس خبرگان 14 خرداد 1368 منتشر شد، نوشت.
در نشست شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها:

لوح میزبانی «سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان» به وزارت علوم اهدا شد

نماینده رهبری در دانشگاه‌ها در نشست شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور، لوح میزبانی سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت را به نماینده وزارت علوم اهدا کرد.

نیاز کشور به واکسن پنتاوالان چه میزان است؟

رئیس انستیتو پاستور ایران با اشاره به اهمیت تولید واکسن های مورد نیاز کشور از جمله پنتاوالان گفت: سالانه به 5 میلیون دوز از واکسن پنجگانه پنتاوالان نیاز داریم.
یادداشت/ عزت الله سپه‌وند

دردها و مردهای سرزمین ما

استادیار دانشگاه پیام نور طی یادداشتی نوشت: «پرچم» از همین "سه رنگ قدسی الله نشان" گرفته تا همان "شیر و خورشید" و "درفش کاویانی"، همیشه نماد همگرایی فرزندان حقیقی ایران زمین بوده است.

بازگشت پژو به بازار آمریکا

بر اساس گفته های مدیرعامل شرکت فرانسوی پژو، به زودی یکی از برندهای زیرمجموعه ی گروه پژو-سیتروئن به صورت رسمی در بازار آمریکا حضور خواهد یافت.

مرثیه ای برای آب

همدان- آب، بزرگترین سرمایه کشور به ویژه در استان هایی با ظرفیت عظیم کشاورزی همچون همدان است، سرمایه ای که به دلیل غفلت از دست می رود و این روزها همه مرثیه سرای آب شده اند؛ مرثیه ای که هر…
با استفاده از یک پروتئین کرم ‌شب‌تاب؛

گیاه به چراغ مطالعه تبدیل می شود

محققان با ترکیب نانوذرات و پروتئین موجود در کرم ‌شب‌تاب موفق به ایجاد درخشش در گیاه شدند. با این کار می‌توان گیاهان را به چراغ مطالعه یا لامپ‌های زنده تبدیل کرد.
عضو این خبرخوان RSS شوید