آلرژی بهاره از کجا می‌آید؟

آلرژی پاسخ و واکنش حساس سیستم ایمنی به موادی است که به بدن وارد یا در تماس با بدن قرار می‌گیرند. آلرژی غذایی و فصلی شایع‌ترین اَشکال آلرژی هستند.

مرسدس بنز GLC کوپه معرفی شد

نسل جدید شاسی بلند اسپرت مرسدس بنز GLC با بدنه ی کوپه و پیشرانه ی مدرن، رقیبی جدی برای بی ام و X6 خواهد بود.

قوری هوشمندی که نشانگرهای سلامتی را می سنجد

قوری هوشمندی ساخته شده که تنظیمات مختلف دارد و می تواند انواع چای را دم کند. همچنین مجهز به حسگری است که با قرار گرفتن انگشت کاربر روی آن اطلاعات سلامتی و زمان دم کشیدن چای را نشان می دهد.

«بیانیه گام دوم انقلاب» در شرایط جنگ اقتصادی امید به آینده را در دل میلیون‌ها ایرانی زنده کرد/ تشکل‌های دانشجویی بستر گفتمان‌سازی هستند

عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: بیانیه گام دوم انقلاب در شرایط جنگ اقتصادی امید به آینده را در دل میلیون‌ها ایرانی زنده کرد.

آسمان همدان تا جمعه پایدار است

همدان- کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: با توجه به نقشه های پیش یابی ماهواره ای، آسمان نفاط مختلف این استان تا روز جمعه هفته جاری پایدار است اما شاهد نوسانات تغییر دما و وزش باد در ساعاتی از شبانه…

حباب ساعات آموزشی در مدارس ایران

هر چند زیاد بودن ساعات آموزشی نقطه مشترک گلایه دانش‌آموزان و گاه اولیای مدرسه است اما این ظاهر ماجراست و دانش‌آموزان آنقدر هم که گفته می‌شود در کلاس درس حاضر نمی‌شوند.
گفتگویی تفصیلی به مناسبت روز پدر با پدر نجوم آماتوری؛

نجوم را بدون معلم و کلاس آموختم/ نیمی از درآمدم صرف علم می‌شود/ تلسکوپ داشتن گام اول ستاره شناسی نیست

احمد دالکی در نجوم آماتوری کشور در گفتگویی از چگونگی ورودش به عرصه نجوم و تلاش‌های مستمرش برای پیگیری این علاقه گفت.

مروری بر قاب‌های ماندگار دانشگاهی در سال ۹۷/ و سرانجام، نوبت نسل تازه فرا رسید!

۹۷ برای «دانشگاه»، سال پر اتفاقی بود. اینجا و در نخستین روز سال تازه، مروری گذرا داشتیم بر مهم‌ترین «لحظات» سال ۹۷ برای دانشگاه‌ها. بررسی مفصل‌ترِ سال‌گذشته‌ی آموزش عالی را، اما از فردا می‌توانید در صفحات «دانشگاه» و «استان‌ها»‌ی خبرگزاری…

شرکت‌های دانش بنیان گردشگری حمایت می‌شوند

رئیس پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی گفت:‌ بخشی از فعالیت پارک علم و فناوری به شرکت‌های دانش‌بنیان صنعت گردشگری اختصاص دارد که شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه گردشگری از طریق پارک حمایت می‌شوند.
عضو این خبرخوان RSS شوید