گزارش یک اعتراض دانشجویی

گروهی از دانشجویان دانشگاه تهران روز دوشنبه در اعتراض به احکام قضایی صادره علیه تعدادی از دانشجویان دستگیر شده، در سالن دانشکده علوم اجتماعی این دانشگاه تحصن کردندوخواستار صدور احکام عادلانه علیه هم کلاسی هایشان شدند، در تجمعی که با…

بیجار مرکز تحقیقات قوچ و میش ایران می شود

سنندج - معاون توسعه امور اجتماعی و عمومی سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به پتانسیل طبیعی منطقه صلوات آباد بیجار و ظرفیت اکوسیستم این منطقه، گفت: سایت حفاظت شده بیجار مرکز تحقیقات قوچ و میش ایران می شود.

نماینده فائو:فشارها بر منابع طبیعی ایران قابل مشاهده است

اهواز - نماینده سازمان خواروبار و کشاورزی ملل متحد (فائو) درایران گفت: در مناطق خشک و نیمه خشک جهان همچون ایران فشارها بر منابع طبیعی بیشتر قابل مشاهده است و در آینده نیز افزایش قابل ملاحظه ای خواهد داشت.
طی بخشنامه ای مطرح شد؛

تاکید بر شناسایی محصولات وارداتی تراریخته

مدیر کل امور فرآورده های غذایی و آشامیدنی طی بخشنامه ای بر ضرورت تشخیص محصولات تراریخته به کمک مدارک و مستندات در سامانه TTAC تاکید کرد.

فناوری فضایی به کمک حل چالش های زیست محیطی می آید

بحران های زیست محیطی، بلایای طبیعی و کمبود منابع آب عمده ترین چالش هایی هستند که اکنون قرار است به گفته رئیس سازمان فضایی ایران، فناوری فضایی در خدمت حل این مشکلات قرار گیرد تا رضایتمندی جامعه را در پی…

مناطق پرخطر آتش سوزی در جنگل شناسایی شوند

ایلام - فرماندار ایلام گفت: به منظور پیشگیری از وقوع آتش سوزی و آسیب های زیست محیطی، باید مناطق پرخطر در جنگل ها و مراتع استان شناسایی و به مردم معرفی شوند.
عضو این خبرخوان RSS شوید