جانشین نزاجا: دشمنان جرات اقدام نظامی علیه ایران را ندارند

جانشین نزاجا: دشمنان جرات اقدام نظامی علیه ایران را ندارند
جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اقتدار نیروهای مسلح گفت: دشمنان قدرت و جرات اقدام نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران را ندارند.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، امیر سرتیپ‌ نوذر نعمتی در همایش گام دوم انقلاب که پنجشنبه صبح در دانشگاه افسری امام علی (ع) برگزار شد، اظهارداشت: اینهایی که در حال مسافرت و دست انداختن به دامن دیگران هستند اگر می توانستند از نظر نظامی علیه ایران اقدام کنند لحظه ای درنگ نمی‌کردند.


این مقام ارشد نظامی با اشاره به اینکه در مسلح ولایت مداری حرف نخست را می زند، گفت: در نیروهای مسلح هر کاری که بخواهیم انجام دهیم باید کلام ولایت را به صورت کامل مدنظر قرار دهیم.
نعمتی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب مسیر راه را در گام دوم انقلاب و چهل سال دوم تبیین کرده است که ما باید در این مسیر‌ گام برداریم.
وی با اشاره به انحراف کشیدن انقلاب های کشورهای منطقه گفت: انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام (ره) به وقوع پیوست و به عنوان یک‌ معجزه کماکان با اقتدار به حرکت خود ادامه می دهد.
جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش به دشمنی ها علیه انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و اظهار داشت: حمایت از مظلومین در سراسر جهان یکی از شعارهای ابتدای انقلاب بود که امروز نیز همچنان سرلوحه کار ما قرار دارد.
امبر نعمتی به رشادت های مردم در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: رشادت های مردم در دوران دفاع مقدس منجر به اقتدار ملت غیور ایران در جهان شد.
وی عنوان کرد: در دوران دفاع مقدس تمام جهان کفر در مقابل جهان اسلام که ایران آن را نمایندگی‌ می کرد، ایستاده بود.
جانشین فرمانده نیروی زمینی‌ ارتش ادامه داد: باید در این دوران نیز همچون دوران دفاع مقدس به جوانان اعتماد کنیم و اجازه دهیم آنان روند پیشرفت کشور را ادامه دهند.
نعمتی وحدت را یکی از عوامل پیروزی در دوران دفاع مقدس دانست و گفت: وحدت چراغ راهی برای عملی کردن گام دوم انقلاب محسوب می شود.
وی با تاکید بر اینکه باید به داخل امیدوار و به بیگانگان بی نیاز شویم، یادآور شد: در دوران دفاع مقدس فهمیدیم که آنجایی که به بیگانگان خود را وصل می کنیم قطعا تقاضایی از ما دارد.
جانشین فرمانده نزاجا با تاکید بر اینکه امیدواری به داخل در همه حوزه های سیاسی، اقتصادی و نظامی می تواند منجر به پیروزی شود، افزود: اگر در حوزه های مختلف به مردم اعتماد کنیم و اجازه دهیم خودشان کارها را در دست گیرند به موفقیت خواهیم رسید.
نعمتی به وقوع سیل در برخی از نقاط کشور اشاره کرد و اظهار داشت: در این حادثه مردم برای خدمت رسانی به هموطنان خود رقابت می‌کردند و تمام قد به میدان آمدند.
سیام**9612**1751

افزودن نظر