نماینده مجلس: جنگ روانی آمریکایی ها به نتیجه نمی رسد

نماینده مجلس: جنگ روانی آمریکایی ها به نتیجه نمی رسد
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری، جنگ نخواهد شد و جنگ روانی که آمریکایی‌ها به راه انداختند به نتیجه نخواهد رسید.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، مصطفی کواکبیان روز چهارشنبه در حاشیه برگزاری شورای اداری شهرستان پردیس در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: شنیده ها حاکی از آن است که بین پمپئو و جان بولتون در خصوص جنگ با ایران اختلاف عقیده وجود دارد.


وی افزود: آنها به خوبی می دانند که شروع جنگ با آنها است و به هیچ عنوان کنترلی بر پایان محدوده، دامنه و منطقه جنگ نخواهند داشت.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در ادامه اظهار داشت: همه مسئولین باید هوشیار باشند و در جهت جلب رضایت حداکثری مردم گام بردارند.
کواکبیان گفت: برای تقویت انسجام داخلی باید تلاش کنیم و حفظ وحدت داخلی را در اولویت قرار بدهیم.
وی عنوان کرد: امروز زمانی نیست که برای همدیگر خط و نشان بکشیم و به دنبال انتقام گیری باشیم.
نماینده مجلس با اشاره به اهمیت نقش رسانه های در حفظ آرامش فضای سیاسی کشور خاطر نشان کرد: در پی خرابکاری بندر فجیره برخی از روزنامه ها تیترهایی زدند که نشان از خوشحالی ما از خرابی بندر فجیره است که نظر با وزارت امور خارجه کشور ما مغایر بود.
کواکبیان تاکید کرد: باید توجه داشته باشیم که سیاست های وزارت امور خارجه را وارونه منعکس نکنیم.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: شهرستان پردیس شرایط ویژه و مشکلات ویژه تری دارد برخی موارد که در سطح کشوری و برخی ملی است که نمایندگان حوزه انتخابیه در حال پی گیری و مرتفع کردن آنها هستند.
وی خاطر نشان کرد: در این جلسه مشکلات زیادی از جمله ؛ بهداشت و درمان، تعیین بخش مرکزی ، ارتقا جایگاه و رتبه شهرستان ، شهر شدن بخش جاجرود، ارزش افزوده ، تعلل بانکها در ارائه تسهیلات اشتغالزایی، تعیین تکلیف اسناد ثبتی در شهر بومهن، مشکل محیط زیست، از سوی مسئولین و روسای ادارت مطرح شد.
وی گفت: روز 29 اردیبهشت جلسه ای در استانداری با حضور استاندار، مسولین اجرایی و نمایندگان حوزه انتخابیه برگزار خواهد شد و در این نشست در وقت تعیین شده مشکلات شهرستان پردیس، شمیرانات و سایر شهرهای حوزه انتخابیه طرح و بررسی خواهد شد.
کواکبیان تاکید کرد: پی گیر ردیف بودجه تخصیصی شهرستان پردیس هستیم تا حقی از این شهرستان تضییع نشود.
گفتنی است در این جلسه شورای اداری نمایندگان حوزه انتخابیه؛ فاطمه ذوالقدر، علیرضا بادامچی، سید فرید موسوی ، علی نوبخت حقیقی، نماینده دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و فرماندار و سایر روسای ادارت حضور داشتند .
شهرستان پردیس با 250 هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد.
تهرام/9441//1348

افزودن نظر