درخواست یک تشکل برای عزل رئیس و معاون فرهنگی دانشگاه تهران

درخواست یک تشکل برای عزل رئیس و معاون فرهنگی دانشگاه تهران
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران پیرامون اتفاقات اخیر این دانشگاه از وزیر علوم خواست رئیس و معاون فرهنگی دانشگاه تهران را عزل کند.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز،  جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران  پیرامون اتفاقات اخیر این دانشگاه طی نامه‌ای ضمن درخواست از منصور غلامی برای عزل رئیس و معاون فرهنگی دانشگاه نوشت: ما دانشجویان دانشگاه تهران مسببان اصلی اتفاقات اخیر و آلوده شدن محیط علمی را نتیجه  سیاستگذاری مسئولین دانشگاه علی‌الخصوص رئیس دانشگاه و معاونت فرهنگی ایشان می دانیم که با بی توجهی به مسائل فرهنگی و ارزش های اسلامی و عدم‌توجه به اسناد بالادستی و دانشگاه اسلامی و الگو قراردادن دانشگاه های غربی نتیجه ای جز ولنگاری و بی حیایی را به ارمغان نیاورده اند.

در این نامه خطاب به غلامی آمده است: همان طور که مستحضرید دانشگاه تهران سال‌هاست که آزمایشگاه جریان فتنه گر جهت تست کردن فضا و ملتهب کردن کشور است و در هفته ای که گذشت، در سطح دانشگاه تهران شاهد بی حرمتی به ماه مبارک رمضان، روزه خواری علنی، توهین و فحاشی به مومنین، هتک حرمت و کتک کاری بانوان چادری و محجبه، کشف حجاب دسته جمعی و ... که به خاطر غم و اندوه هریک از این بی حرمتی ها جای دارد مسلمان جان از کف بدهد، بودیم.

جناب آقای دکتر، ما دانشجویان دانشگاه تهران مسببان اصلی اتفاقات اخیر و آلوده شدن محیط علمی را نتیجه سیاستگذاری مسئولین دانشگاه علی الخصوص رئیس دانشگاه جناب آقای دکتر نیلی احمدآبادی و ومعاونت فرهنگی ایشان، جناب آقای دکتر سرسنگی می دانیم که با بی توجهی به مسائل فرهنگی و ارزش های اسلامی و عدم‌توجه به اسناد بالادستی و دانشگاه اسلامی و الگو قراردادن دانشگاه های غربی نتیجه ای جز ولنگاری و بی حیایی را به ارمغان نیاورده اند.
ما از ایشان می پرسیم که با اجرای طرحی خوش و آب و لعاب به نام شهر دانش که اسم رمزی برای فساد کشاندن دانشجویان و محیط علمی است و باعث گسترش محل های فساد به نام کافی شاپ ها که همگی از ساختمان ها و اموال دانشگاه هستند عایدی ایشان چیزی جز ایجاد مشکلات امنیتی برای مرکز شهر تهران و تبدیل این خانه های فساد به خانه هایی تیمی برای هماهنگی اغتشاش و تربیت نیروهای شورشی چیز دیگری بوده است؟
رسمیت بخشیدن به ضدانقلاب، گسترش کافی شاپ های نامشروع اطراف دانشگاه و بی توجهی به بدحجابی و ولنگاری نتیجه ای جز آلوده شدن این نهاد مقدس ، مختل شدن دانشگاه به عنوان قوه عاقله کشور و ناامیدی مردم از دانشگاه ، ندارد.
جناب وزیر اینجا دانشگاه انقلاب است نه شهوتگاه ضدانقلاب.
هدف دانشگاه انقلاب تربیت چمران هایی برای مدیریت آینده کشور است نه عینیت بخشیدن به نظریات توسعه غربی.
در دوشنبه سیاه دانشگاه تهران که شاهد تجمعی علی الظاهر علیه حجاب بودیم و متاسفانه حراست کارت های دانشجویی را چک نمی کرد تعدادی مجهول الهویه از خارج دانشگاه وارد شدند تا تکمیل کننده دو ضلع دیگر آشوب یعنی معاونت فرهنگی و انجمن ضد اسلامی باشند.
درحالیکه امت حزب الله دانشگاه متشکل از کارکنان و اساتید و دانشجویان در حال خاموش کردن آتش آشوب بودند با دخالت جناب آقای دکتر سرسنگی داغی بر دل امت حزب الله نشست و با در اختیار قراردادن تریبون به دشمنان خدا و بی ادبی به احکام دین خدا، باعث به رسمیت شناختن آن ها شدند.

جناب آقای دکتر ما خواهان عزل و برکناری فوری رئیس دانشگاه و معاونت فرهنگی دانشگاه تهران و برخوردی جدی با انجمن ضد اسلامی دانشگاه تهران که همیشه پناهگاه و محل تجمع ضدانقلاب و مبدا آشوب در دانشگاه تهران بوده است، هستیم.

پاکسازی اطراف دانشگاه از کافی شاپ هایی که پاتوق مفسدان و ضدانقلاب است ، اجرای قوانین پوشش دانشگاه و تبدیل دانشگاه به محیطی پاک و علمی از دیگر مطالبات دانشجویان و اساتید است.

یادآور می شویم درصورتی که شاهد باشیم امیدی به جنابعالی برای مرهم گذاری به دل مومنان روزه دار نباشیم، تنها امید باقی مانده به جریان انقلابی جوان دانشگاه تهران است تا این کاسه لیسان ارعاب و فتنه، سیلی دیگری از وزوایی های زمان بخورند.

مسئول هراتفاق که در آینده در نتیجه انفعال جنابعالی رخ دهد، شما و وزارت خانه متبوع خواهد بود ولی امیدواریم حال که حجت بر شما تمام است، شاهد حضور شما در جلگه خائنین به انقلاب و ارزش‌های اسلامی نباشیم.

انتهای پیام/

افزودن نظر